میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2016 ساعت 1:46 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 1,815 بازدید

فرماندار لارستان به همراه پشتیبان کنسرت «محسن یگانه» به مرکز معلولین رفت+ گزارش تصویری

فرماندار لارستان به همراه پشتیبان کنسرت «محسن یگانه» به مرکز معلولین رفت+ گزارش تصویری

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین فجر لارستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی به اتفاق مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، حامد معتمد مدیر شرکت محصولات دلسان و مسئول برگزاری کنسرت «محسن یگانه» در شهرستان از مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین فجر لارستان بازدید به عمل آورد.

8

فرماندار ویژه لارستان ابتدا از قسمت های مختلف این مرکز بازدید کرد و با معلولین ذهنی و جسمی دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار صمیمانه بعضی از معلولین ذهنی به زیبایی هرچه تمامتر قرآن و یا دعا تلاوت می کردند.

وی در دیدار با مدیرعامل و پرسنل این مرکز در سخنانی کوتاه اظهار داشت: کار شما عزیزان، کاری سخت و طاقت فرسایی است که در بارگاه باریتعالی اجرتان محفوظ می باشد.

جلیل حسنی ضمن قدردانی و سپاس از زحمات مسئولین این مرکز و مسئولین برگزاری کنسرت موسیقی در سخنانی اظهار داشت: هنر یک انسان این است که در خدمت اقشار آسیب پذیر جامعه باشد و بسیار کار زیبایی است که مسئولین برگزاری کنسرت موسیقی محسن یگانه، تمام عواید اجرا را به این مرکز خیریه اهدا می نمایند و این مهم می بایست بعنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

محمد رضا نراقی رییس هیئت مدیره مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین فجر لارستان هم در سخنانی از حضور فرماندار و همراهان تشکر کرد.

وی افزود: در این مرکز بیش از ۳۵ نفر از معلولین ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال از سراسر استان فارس نگهداری می شوند.

نراقی خاطر نشان کرد: در این مرکز افراد هنرمندی هم هستند که به کارهای هنری زیبایی می پردازند.

گفتنی است در پایان حامد معتمد مدیر شرکت محصولات دلسان لارستان و مسئول برگزاری کنسرت موسیقی محسن یگانه در شهرستان، تمامی عواید حاصل از کنسرت موسیقی  را به این مرکز تقدیم کرد.

پیش‌تر هم گفته شده‌ بود که تمامی عواید این اجرا، صرف چنین مراکز خیریه ای خواهد شد.

9 10 11 4 5 6 7 3 2 1


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بابا باز دم فرماندار گرم که محکم و قرص پشت کنسرت وایساده. نه مثل بعضی ها از ترس دادن مجوز کنسرت رفتن تو پستوی خونه قایم شدن. دمت گرم حامد عزیز که حمایت کردی گروه رو. همکاری خوبی بود. اگر حمایت های تو و اقای اسلام پناه نبود معلوم نبود تو این کارشکنی ارشاد و کمبود مالی چکار میکردیم؟!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر شما فرماندار عزیز اون فرماندار قبلی هم خوب بود اما متاسفانه مردم اینجا با مسئولین بومی میونه ی خوبی ندارن یک ضرب المثل لاری هست که میگه : علف در خونه ساهاره از جناب راسخی بپرسید براتون معنی می کنن زنده و پاینده باشید فکر کنم اگر نماینده هم غیر بومی بود کمتر اذیتش می کردن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان