میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 ژانویه 2020 ساعت 5:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 311 بازدید

فرماندار لارستان: جهت گیری مسئولان در ایام انتخابات قابل پیگرد است

فرماندار لارستان: جهت گیری مسئولان در ایام انتخابات قابل پیگرد است

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان لارستان افزود: یکی از مسائل اساسی که جامعه ما گریبان گیر آن است، آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی است که به نوعی منشاء بسیاری از نارسایی‌ها و مشکلات در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، امنیتی، اجرایی، اقتصادی و غیره است.

وی تصریح کرد: همه ما اذعان داریم که تا فرهنگ غنی نشود و یا بنیه های اجتماعی تقویت نشود، امیدی به سایر موضوعات جامعه که به صورت بهینه درست شود، نیست.

فرماندار ویژه لارستان اظهارکرد: همه اعضاء عضو کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بایستی این کارگروه را جدی بگیرند که این مهم گام اساسی در راستای بهتر شدن سایر ابعاد و شاخص های اجتماعی است، لذا از تمامی اعضای جلسه می خواهیم که متناسب با دستور کاری که در کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان است احساس مسئولیت کنند و به عنوان یک موضوع مهم به آن نگاه کنند و با اعتقاد کامل و انگیزه و تمایل، مصوبات آن را اجرایی و عملیاتی کنند چرا که رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی یعنی نتیجه گیری در حوزه‌های اجرایی، امنیتی، سیاسی، اقتصادی و غیره و بهینه کردن تمامی معادلات اجتماعی است.

حسنی به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم اشاره کرد و گفت: بحث انتخابات به عنوان یک موضوع اجتماعی و سیاسی در عمل بایستی مورد توجه قرار گیرد و به نوعی وظیفه همه است که در این رویداد مهم شرکت کنند.

معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم در موضوعاتی که پیش رو داریم مثل انتخابات، شاخص‌های مهم اصلی فرهنگی خودمان را تقویت کنیم و نارسایی ها و مشکلات فرهنگی را از بدنه جامعه بزدایم به مراتب کارهای و فعالیت های اساسی و خوبی انجام داده ایم.

حسنی بیان کرد: روسای ادارات قانون‌گرایی در موضوع انتخابات را مورد توجه قرار دهند چون اگر بناست اقتداری باشد و اگر بناست مردم به ما اعتماد داشته باشند و اگر بناست که رای مردم که حق الناس است را به آن نحوی که قانون بر عهده ما گذاشته است، حراست نماییم، هیچ راهی نداریم جز اینکه قانون، مبنا و بستر فعالیت‌های اجرایی ما قرار بگیرد.

وی ادامه داد: نبایستی اقدامات، فعالیت ها و جهت گیری ها و برنامه ریزی های مسئولین ادارات به سمت و سویی برود که شائبه ای له یا علیه کاندید خاصی باشد.

وی در ادامه سخنانش تاکید کرد: مسئولین ادارات به هیچ عنوان از امکانات و تجهیزات اداری برای کاندید خاصی استفاده نکنند چون اگر پیگیری و ثابت شود مجازات سختی در پیش دارند و اگر فعالیت های انتخاباتی خود را منطبق بر قانون کنند و اعتماد سازی ایجاد شود و امانت دار خوبی برای مردم باشند، یک قدم در جهت ارتقاء شاخص های فرهنگی حرکت کرده‌اند.

نماینده عالی دولت در لارستان اضافه کرد: ماده ۶۰ انتخابات هم این مهم را صراحتا گفته است که اگر مسئول اداره دولتی در زمان خدمتش از نامزدی حمایت یا امکانات و تجهیزات اداری خود را در اختیار آن داوطلب قرار دهد، برابر با این ماده، متحمل هزینه های ناشی از برخورد قانونی می شود.

حسنی در ادامه سخنانش به در پیش بودن ایام الله دهه فجر هم اشاره کرد و گفت: مسئولین دستگاه‌های اجرایی نقاط قوت و ضعف دهه فجر سالهای گذشته را بررسی و در این ایام برنامه های فرهنگی و هنری و ورزشی را در سطح شهرستان با کیفیت تر از سالهای قبل اجرایی کنند.

فرماندار ویژه لارستان یادآور شد: در حال حاضر نسل امروزی، در مقابل مجهزترین فناوریهای جدید و در مقابل بیشترین هجمه های پیچیده و گسترده دشمنان این نظام و انقلاب و مملکت قرار گرفته است، لذا ما متناسب با امکاناتی که در اختیار داریم، بایستی برای نسل امروزی برنامه و ایده های نو و جذابی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امروزه در جهان هر جا جنگ و کشتار و ویرانی است، همه و همه عاملش استکبار جهانی در راس آن آمریکا بوده است، گفت: نسل جوان امروزی بایستی چهره ی نکبت بار استکبار را بشناسد، یعنی اینکه بداند که دشمن با قوی‌ترین ابزار وارد شده است، لذا بایستی جوانان  ونوجوانان امروزی را بیشتر با آرمان‌های نظام و انقلاب آشنا کرد.

وی با بیان اینکه برای نسل امروزی خیلی سخنرانی های زیادی قابل قبول نیست بلکه در قالبهای هنری بهتر می شود به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری پرداخت، اذعان کرد: برنامه‌های اجرایی ستاد دهه فجر، مختص مرکز شهرستان نباشد، بلکه بایستی برنامه‌های کمی و کیفی زیادی با همکاری بخشداری ها و دهیاری ها در سراسر مناطق شهری و روستایی و حتی مناطق عشایرنشین اجرا شود تا پیامدهای نظام و انقلاب نمایان شود.

حسنی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی بایستی از نظر کیفی هم مورد توجه قرار گیرد، گفت: برنامه های اجرایی دهه فجر باید جذاب و نشاط خودش را داشته باشد تا ارزش های دینی و انقلابی در جامعه طنین انداز شود.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: در دهه فجر برنامه‌ها متناسب با این نظام و انقلاب و ارزش ها و ایده ها و آرمان های انقلاب تبیین شود و بیشتر این برنامه‌ها در قالب برنامه‌های هنری در سطح شهرستان اجرا شود وکاری کنیم که نقشه‌های شوم دشمنان خنثی شود و این مهم را به نسل های بعدی انقلاب انتقال یابد.

حسنی در پایان از برگزاری مراسم تقدیر از رتبه های برتر کنکور سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: امسال در کنکور سراسری، رتبه یک، سه و پنج کشوری را از منطقه لارستان داشتیم که بایستی برنامه‌ ی در شان این عزیزان از سوی دستگاه های مربوطه شهرستان اجرا شود.

در ادامه هر یک از اعضای جلسه نیز پیشنهادها و راهکارهایی را ارائه کردند.

در پایان نیز از اداراتی که در مراسم اولین جشنواره بزرگ بازیهای بومی و محلی که در هفته وحدت در محله کهویه شهر لار برگزار گردید، با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بفرمائید ببینیم تبلیغات زودهنگام کاندیدا ها هم جرم هست یا خیر،؟بروجردی چرا باید هر روز تو قبرستون لار و مراسم ختم بچرخه؟چرا تو روستاها اقدام به برگزاری جلسه میکنن

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  چرا لشکر کشی های جعفرپور و نمی گید که هر روز جایی هست و کسی چیزی نمیگه

 3. لار گفت:

  0

  0

  سلام
  منو تحریم کردید کامنت هام چاپ نمیشه یا حرف حق میزنم
  آقا خودتون رو گول نزنید به خاطر دوستی یا منافع شخصیتون کاندیدهای دیگه تخریب نکنید من بارها گفتم شما توانایی کاندید خودتون رو تبلیغ کنید نه با نفعی شخصی دیگر بخواهید نظر خودتون جا بندازید .
  .
  .
  سوال همیشگی من
  کدام کاندید می تواند
  اعتبار راه و قرارداد با شرکت پیمانکار با فشار زودتر به نتیجه برساند؟
  کدام کاندید می تواند با لابی گری ارتقای سیاسی ادارات به کل محقق کند اون هم اداره ای که مصوب شده ؟
  کدام کاندید می تواند علوم پزشکی را به دانشگاه ارتقا دهد؟
  کدام کاندید می تواند باز با لابی گری مصوبات منطقه اقتصادی ، بندرخشک و … به ثمر برساند؟
  .
  .
  نظر من بروجردی
  برادر من کشور ما شخصی با نفوذ و توان لابی گری می خواهد حالا شما هرچقدر می خوای قانون مند و وفادار به اسلام باش نتیجه نمی گیری .
  .
  .
  برادر من که با مسخره بازی میگید از جای دیگه کاندید براتون بیاریم…
  بزرگان لار یک بار این کار را با درایت و مقتضی زمان انجام داده اند و نتیجه گرفته اند
  همین سیدعبدالحسین لاری مگر از نجف نیاوردن
  بیشتر تاریخ لار مربوط به زمان این خاندان است وگرنه لار شهری تاریخی با پیشینه بازرگانی بوده همین و بس
  .
  .
  پس بهتره این مسخره بازی رو کنار بزاریم با جدیدت از ایشون بخواهیم و خوبیش به اینه که دور بعد هم ایشون نیست ولی الان یا کار رضایت بخش انجام میده یا متاسفانه خاندان آقا را از محبوبیت کم میکنه .
  .
  .

  • لاری نیستی گفت:

   0

   0

   عملکرد بروجردی در بروجرد رو ببینید بعد لاف بزنید
   چرا از اونجا بیرونش کردن؟

  • لار گفت:

   0

   0

   من منظورت نمی فهمم نمی دونم چطور تو ۱ ماهه بروجرد شناس شدن اقلیت صاحب قدرت لار
   فقط یه جواب بده اگه دور اول کار نکرد چرا دور دوم رای دادند
   اگه دور دوم کار نکرد چرا دور سوم رای دادند
   اگه دور سوم کار نکرد چرا دور چچهارم رای دادند
   اگه دور چهارم کار نکد چرا دور پنجم رای دادند
   .
   .
   هر مسئولی بعد از یک مدت با تغییر سلیقه ها و همچنین جئ کشور ممکنه افت و خیز داشته باشه
   الان که مد شده ضد برجام و …
   همین برجام باید کلیه جوانب پیدا و نهانش بررسی بشه نه از یک منبع … باید آزادانه حرف شده بشه
   بعضی مواقع دفاع از عملکرد و دلیل تصمیمت تو گلوت خفه میشه … اگه تو سیستم باشی معنی حرفم رو می فهمی
   .
   .
   حالا چیزی نیست این همه ضد ایشون می نویسی آخه یه بار وقت بزار واسه کاندید مورد نظرت از توانایش بگو آخه ….
   .
   . همین جناب تکبیری که گروه یه طرفه داره و تیکه های سخنان آقا رو میزاره (جهت دار) ما هم سخنان آقا رو ودنبال میکنم یه جا هم گفته مسئول دیندار باشه کافی نیست باید توان انجام کار دذاشته باشه فرد دینداری که توانایی انجام کار نداره نباید وقت مملکت رو هدر بده
   چرا اینا رو بولد نمی کنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان