میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 266 بازدید

فرماندار لارستان خطاب به معاون وزیر آموزش و پرورش: حمایت کنید تا خیران لارستان دلسرد نشوند

فرماندار لارستان خطاب به معاون وزیر آموزش و پرورش: حمایت کنید تا خیران لارستان دلسرد نشوند

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، با درخواست از معاون وزیر آموزش و پرورش و مسئولان استانی برای ساخت مدرسه در مناطق محروم این شهرستان، تاکید کرد: می توان با ایجاد سالن اجتماعات در دبیرستان صحبت لاری علاوه بر رفع نیاز مدرسه، گوشه ای ازکمبودهای آموزش و پرورش را برطرف کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی در نشست با دکتر مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس کشور، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار و جمعی از خیرین مدرسه ساز در فرمانداری ویژه لارستان با بیان اینکه بخش اعظمی از زیرساختهای موجود در لارستان توسط خیرین عزیز فراهم سازی شده است، اظهار کرد: مردم شهرستان لارستان سعی می کنند به واسطه غنای فرهنگی بالای خود، مازاد درآمد اقتصادی شان را در راه کمک به همنوع و عام المنفعه صرف کنند.

وی با بیان اینکه با حمایت دستگاههای اجرایی، اقدامات در حوزه خیرین ساماندهی شده است، افزود: در حوزه های بهداشت و درمان، مساجد، آموزش و پرورش، مراکز فرهنگی و علمی، راه، امنیتی و غیره، کارهای بزرگی توسط خیرین انجام شده است.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال پروژه های مربوط به آموزش و پرورش به بهره برداری و یا کلنگ زنی شده است، تصریح کرد: با توجه به پیچ و خم های موجود در بودجه های دولتی، نیاز است موانع لازم در پیش روی خیرین برداشته شود.

معاون استاندار فارس با تأکید بر حمایت بهتر مسئولان از خیرین جهت جلوگیری از دلسردی آنها، خاطر نشان کرد: نقش خیرین در توسعه لارستان انکارناپذیر است.

وی با درخواست از معاون وزیر آموزش و پرورش و مسئولان استانی برای ساخت مدرسه در مناطق محروم، ادامه داد: می توان با ایجاد سالن اجتماعات در دبیرستان صحبت لاری علاوه بر رفع نیاز مدرسه، گوشه ای از کمبودهای آموزش و پرورش را برطرف کرد.

حسنی  در پایان سخنانش خواستار ارتقاء نمایندگی نوسازی لارستان به اداره شد و اضافه کرد: امید می رود با افزایش امکانات و نیروی انسانی این مرکز، راه همکاری خیرین را هموار ساخت.

پیش از این نیز دکتر مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس کشور، دکتر عنایت الله رحیمی معاون عمرانی استاندار فارس، دکتر جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، مهندس موصلی مدیرکل نوسازی مدارس فارس، جمشیدی معاون اداره کل آموزش و پرورش استان و منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی نیز به ایراد سخن پرداختند.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان