میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 182 بازدید

فرماندار لارستان در جمع دانشجویان جدید دانشگاه دولتی لار سخن گفت

فرماندار لارستان در جمع دانشجویان جدید دانشگاه دولتی لار سخن گفت

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع دانشجویان ورودی ۹۷ مجتمع آموزش عالی لارستان اظهار داشت: دانشجویان باید علاوه بر آموزه های درسی خود، به دنبال یادگیری علوم مرتبط با رشته خویش بروند، چرا که تحقیق، پژوهش پویایی و تکاپو برای کسب دانش و مهارت های دیگر از خصیصه های دوران دانشجویی است.

وی ادامه داد: البته کسب علم و دانش همه وظایف دوران دانشجویی نیست، بلکه دانشگاه و دوران دانشجویی مکان و زمانی است برای تمرین مهارت های زندگی، مستقل شدن از خانواده، حضور در خوابگاه های دانشجویی، مشارکت در فعالیت های اجتماعی، کانونهای صنفی، تشکل های سیاسی و فرهنگی و همه و همه از مقتضیات دوران جوانی و دانشجویی است که نوعی کارورزی و مهیا شدن برای مدیرت آینده جامعه است.

فرماندار ویژه لارستان همه این فعالیت ها را مفید، ارزشمند و زمینه ایجاد پویایی، تحرک و وارد شدن در عرصه فعالیت های جامعه دانست و خاطر نشان کرد: این فعالت ها اگر قانومند نباشد و اگر تابع احساسات و هیجانات و بدور از واقعیات جامعه باشد، ممکن است آسیب پذیری را برای دانشجویان، خانواده ها و حتی جامعه داشته باشد، بنابراین آگاهی به قانون، آگاهی به حیطه وظایف تشکل ها می تواند زمینه ساز فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی گردد که ضمن یادگیری انواع مهارت ها، قانونمندی و فرهنگ محوری را در فعالیت ها نیز همراه داشته باشد.

معاون استاندار فارس خطاب به دانشجویان تاکید کرد: انتظار این است که قدر لحظه لحظه های این دوران طلایی را بدانید و ضمن کسب علم و دانش، از ظرفیت هایی که دانشگاه نیز ایجاد می نماید، حداکثر استفاده را داشته باشید.

حسنی در پایان سخنانش به ظرفیت های شهرستان لارستان، آرامش و انضباط اجتماعی، مهمان نوازی مردم لارستان و آمادگی مدیریتی شهرستان برای هر نوع ارتباطات و توجه به خواسته های دانشجویی نیز اشاره کرد.

پیش از این نیز دکتر علی طاهری رییس مجتمع آموزش عالی لارستان به ایراد سخن پرداخت.

گفتنی است ورودی دانشجویان امسال مجتمع آموزش عالی لارستان ۱۹۰ نفر می باشند که در رشته های مهندسی برق، صنایع، کامپیوتر، شیمی، شهرسازی، مکانیک و روانشناشی به تحصیل می پردازند.

اضافه می گردد که کل دانشجویان این مجتمع نیز ۷۱۰ نفر می باشند.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  تنها چیزی که در جامعه کنونی ما نیازی بهش نیست تخصص و دانش هست. دانشجویان گرامی به جای تخصص به دنبال پارتی باشید.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  آمار ثبت نامی بدین نه آمار کلی که سنجش اعلام میکنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان