میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۳ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 512 بازدید

فرماندار: لارستان در حمایت از سرمایه گذاران، پیشرو است/ سال نو را با ساخت «اوز بتن» با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر شروع کردیم

فرماندار: لارستان در حمایت از سرمایه گذاران، پیشرو است/ سال نو را با ساخت «اوز بتن» با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر شروع کردیم

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: درون زا نمودن اقتصاد، کلید ایجاد اشتغال است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی، در نشست صمیمی با کارمندان فرمانداری که به مناسبت سال جدید برگزار شد، با تبریک سال نو و نامگذاری سال ۱۳۹۶ به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: در سال ۱۳۹۵ با تمام توان در راستای امر سرمایه گذاری از طریق راه اندازی اتاق جذب  و حمایت از سرمایه گذاری تلاش کردیم که خدا را شکر در این راستا موفقیت های بزرگی  را کسب کردیم و لارستان نیز در این زمینه پیشرو بود که کمتر در دیگر مناطق دیده می شود.

حسنی ادامه داد: در سال ۹۶ نیز با تمام توان تلاش می‌کنیم تا با توجه به ظرفیت‌های این شهرستان، در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال طبق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام برداریم که نمونه عینی آن آغاز عملیات کارخانه اوز بتون در شروع کار اداری در سال جدید  در منطقه لارستان بود که برای اجرای این پروژه ۱۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی هزینه خواهد شد و  برای حدود ۳۰۰ نفر اشتغال زایی بصورت مستقیم و غیر مستقیم می شود.

وی گفت: اگر همه در امر جذب سرمایه گذاری  بسیج شویم، قطعا در راستای تقویت نظام و خدمت به مردم و ایجاد اشتغال و تولید گام بزرگی برداشته ایم.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه درون زا نمودن اقتصاد، کلید ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی است؛ تصریح کرد: افزایش تولید و گسترش اشتغال در حوزه اقتصادی منطقه، نیازمند توجه هرچه بیشتر مردم به استفاده از کالاهای ایرانی و پشتیبانی از تولید کنندگان داخلی است.

معاون استاندار فارس  در پایان سخنانش تاکید کرد: برای اینکه تولید و اشتغال ایجاد شود، نباید نگاهمان فقط به دولت باشد چرا که سیاست دولت بر این است که در امر سرمایه گذاری ، بخش خصوصی فعال شود تا تولید و اشتغال رونق پیدا کند.

پیش از این نیز مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان هم به ایراد سخن پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان