میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 مارس 2015 ساعت 12:15 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 2,884 بازدید

فرماندار لارستان در دهستان بيدشهر: با مذاكرات هسته اي به نتايج خوبي خواهيم رسيد

فرماندار لارستان در دهستان بيدشهر: با مذاكرات هسته اي به نتايج خوبي خواهيم رسيد

با حضور معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان مسائل و مشکلات دهستان بیدشهر از بخش اوز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده به اتفاق محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، با حضور در دهستان بیدشهر، با امام جمعه، دهیار، اعضاي شورای اسلامی، معتمدین و دیگر مسئولین محلی این روستا دیدار کرد و از نزدیک در جریان در خواست ها و مشکلات اهالی این روستا قرار گرفت.

bidsher

در این نشست محمد حاجی زاده دهیار بیدشهر ابتدا مسائل و مشکلات روستا را به نمایندگی از مردم بیان کرد و خواستار رفع این مشکلات شد که اهم آن کمبود آب شرب، احداث پل در وسط شهرک و در ورودی روستا، کمبود امکانات ورزشی، آماده سازی زمین شهرک، آبرسانی و غیره بود.

در ادامه مهندس رسول عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان گفت: جهت لوله گذاری آب و آبرسانی به این دهستان مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که به یاری خداوند با طرح جدیدی که تهیه شده است، شروع خواهد شد.

نجیب زاده فرماندارویژه لارستان هم گفت: مردم بیدشهر مردمی نجیب و شریفی هستند که هر کاری که برای آنها انجام دهیم باز هم کم است و مستحق بیش از اینها هستند.

وی تصریح کد: ما بایستی توان خود را دو چندان کنیم و برای چنین مردمی شبانه روز کار کنیم و این را وظیفه خود می دانیم و به آن هم افتخار می کنیم.

فرماندار ویژه لارستان در ادامه به مذاکرات اخیر ۱+۵ اشاره کرد و گفت: تیم دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران این مذاکرات را به کمک پروردگار متعال و با حمایت رهبر معظم انقلاب به پیش خواهد برد که قطعاً با این مذاکرات به نتایج قابل قبولی خواهیم رسید.

نجیب زاده در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: تمام مسائل ومشکلات مطرح شده را به جد پیگیری می نمایم.


1 نظر

  1. دلسوز گفت:

    0

    0

    درود بر فرماندار شجاع

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان