میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آوریل 2015 ساعت 11:34 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 1,203 بازدید

فرماندار لارستان: دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران دست به کار بزرگی زد/ این موفقیت را به همه مردم تبریک می گوییم

فرماندار لارستان: دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران دست به کار بزرگی زد/ این موفقیت را به همه مردم تبریک می گوییم

فرماندارویژه لارستان گفت: دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران دست به کار بزرگی زد، این موفقیت را به همه مردم ایران زمین تبریک می گوییم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه به اتفاق محمد حسین آتش فراز بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و بخش و جمعی ازمعتمدین، خیرین و دهیاران روستاهای بخش اوز باعلی اکبرنجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمودند.

evaz

 

دراین دیدار ابتدا امام جمعه، بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اوز سال جدید، سال دولت و ملت، همدلی وهمزبانی را به فرماندار ویژه لارستان تبریک گفتند و از تلاشهای یک ساله ایشان تقدیر و تشکر کردند.

درادامه علی اکبرنجیب زاده فرماندار ویژه لارستان هم درسخنانی ضمن تبریک سال نو، سال ۱۳۹۴ را سالی توام باموفقیت، سربلندی و تندرستی برای هم مردم شریف منطقه لارستان آرزو کرد.

وی افزود: به حمدا… باهمت مسئولین و  مردم شریف و نجیب شهرستان، سال ۹۳ را باتمام فراز و نشیبش پشت سر گذاشته شد و شکر خدا عملکرد قابل قبولی از سوی مسوولین ارائه گردید.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: وقتی که مردم عزیز ما خوش حال و سرزنده هستند ماهم از این خوشحالی مردم انرژی مثبت می گیریم و تلاشمان را دو چندان می نماییم چرا که مردم ما مردمی نجیب و نمونه اند.

فرماندار لارستان به پیروزی های اخیر مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: به کمک خداوند متعال و با حمایت های رهبر معظم انقلام و پشتیبانی مردم شریف ایران اسلامی، دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار دربرابر گروه ۱+۵ ایستاد  و دست به کار بزرگی زد و خدا را شکر توافق اولیه حاصل شد. لذا این موفقیت بزرگ را به همه مردم ایران زمین تبریک و به تیم قوی هسته ای جمهوری اسلامی ایران هم خسته نباشید و خداقوت می گوییم و کار آنها را ارج می نهیم.

وی گفت: به حمدا… باتعامل و همدلی بین بخشداری، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کارهای خوب وبزرگی درسطح بخش اوز انجام گرفته است و در سال جدید نیز بایستی تلاش و کوشش شما بیشتر و مضاعف شود.

معاون استاندار فارس به سفر ریاست محترم جمهوری در اردیبهشت ماه سال جاری به استان فارس هم اشاره کرد و گفت: خداراشکر دکتر روحانی به حول و قوه الهی در اردیبهشت ماه به استان فارس سفر می کنند و خود ایشان در مرکز استان و معاونین و وزرای کابینه یازدهم در مراکز شهرستان ها جهت بررسی مسائل ومشکلات مردم حضور خواهند داشت.

وی خطاب به همه مسئولین شهرستان اظهار داشت: درسال ۱۳۹۴ تلاش خود را مضاعف کنید تا مردم در رفاه و آسایش باشند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش از تمامی دست اندرکاران اجرای برنامه های خوب فرهنگی دریک ماه اخیر در بخش اوز بخصوص از  برگزار کنندگان مراسم تجلیل از شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز، همایش روز اوز و دیگر مجریان برنامه های فرهنگی درایام تعطیلات امسال تقدیر و تشکرکرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان