میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 ژوئن 2015 ساعت 4:07 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 926 بازدید

فرماندار لارستان: سرمایه گذاران را تشویق كنيد تا زمینه اشتغال جوانان فراهم گردد

فرماندار لارستان: سرمایه گذاران را تشویق كنيد تا زمینه اشتغال جوانان فراهم گردد

علی اکبر نجیب زاده گفت: سرمایه گذاران را جهت سرمایه گزاری در منطقه تشویق و ترغیب کنید تا زمینه اشتغال جوانان فراهم گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ وی در جلسه کارگروه شورای اشتغال شهرستان در سخنانی اظهار داشت: کار گروه اشتغال شهرستان من بعد می بایست روند رو به رشدی داشته باشد و این مهم محقق نخواهد شد مگر با جذب سرمایه گذار در منطقه تا اشتغال پایدار بوجود آید و نه موقت.

New-Imwdage

وی خطاب به تمامی روسای ادارات شهرستان خاطر نشان کرد: همه در راستای حمایت کامل از سرمایه گذاران قدم بردارید وکارهای یک سرمایه گذار را در سریع ترین زمان ممکن در ادارات شهرستان انجام تا یک سرمایه گذار با خیالی آسوده و راحت در امر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار همراه با سود آوری همت نماید.

معاون استاندار در پایان سخنانش  بار دیگر تاکید کرد: همه به سمت جذب سرمایه گذار رفته و در توسعه اشتغال قدم‌های اساسی برداشته تا هم اشتغال زایی امکان پذیر گردد و هم ایجاد درآمدهای پایدار و توسعه متوازن نقش بندد.

در پایان این جلسه اعضا هر کدام جداگانه پیشنهادات و نظرات خود را در زمینه اشتغال ارائه کردند.

 


2 نظر

 1. دلسوز لار گفت:

  0

  0

  هسرمایه گذاری بخش خصوصی یعنی اشتغال پایدارو کاهش مهاجرت که منجر به توسعه پایدار شده و مسلما در تکسعه منطقه تاثیر گذار خواهد بود .حتی برای کاهش هزینه های تولید در شهرستان خیرین نیز می توانند وارد شوند مثلا هزینه احداث سوله و خدمات شهرک صنعتی بکمک خیرین تامین شود .مسلما خیرین عرصه اشتغال جوانان اجر معنوی بالایی خواهند داشت حتبنظر بنده اجر معنوی اشتغال زایی برای جوانان منطقه کمتر از اجر ساخت دانشکده پزشکی نیست !

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  آری جناب آقای فرماندار مانند شهرستان لامرد سرمایه گذاری آلومنیوم و……که جناب فرماندار درسفر ریاست جمهوری مجوزش گرفتند ای ول به شما……

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان