میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 ژانویه 2017 ساعت 4:10 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 771 بازدید

فرماندار لارستان طی پیامی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

new42-imageفرماندار لارستان طی پیامی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت                           

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، متن پیام جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان به‌شرح زیر است:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال ناگهانی و جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز نستوه، یار دیرین امام و رهبری و استوانه مستحکم انقلاب اسلامی که عمر پربرکت خود را در راه خدمت به اسلام، قران، اهل بیت(ع)، انقلاب، نظام و مردم سپری کرد، مایه تأسف، تأثر و تألم عمیق اینجانب و کلیه همکارانم در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان گردید.

بدیهی است آن مجاهد سفر کرده در طول مبارزات انقلابی خود در دوران رژیم ستم‌شاهی پهلوی رنج‌های بسیاری متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت‌های خطیر نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام داشت و همان‌گونه که در پیام مقام معظم رهبری نیز آمده است، این دو بزرگوار در کنار امام و اندیشه‌های امام ایستادند و در همه زمینه‌ها با هم بودند. آنچه برای آیت الله هاشمی مهم بود، دفاع از انقلاب بود و در کل هاشمی از چهره های تاثیرگذار در ایران اسلامی و از استوانه‌های نظام اسلامی بود و قطعاً خدمات او در دوران‌های مختلف در اذهان عمومی و در عرصه‌های انقلاب ماندگار است.  برماست تا استوار و مصمم درسایه سار ولایت و رهبری همچنان پاسدار حرمت خون شهیدان و مدافع آرمان والای آن به حق پیوستگان باشیم.

اینجانب و تمامی همکارانم این ضایعه عظیم و جانسوز را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و به‌ خصوص همسر و فرزندان برومند ایشان و عموم مردم ولایت مدار و شهید پرور این سامان ایمان گستر تسلیت عرض نموده و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

والسلام علی عبادالله الصالحین

جلیل حسنی/ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان