میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2014 ساعت 5:47 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 902 بازدید

فرماندار لارستان: مشكل ازدواج جوانان به صورت دولتي و دستوري حل نمي شود

فرماندار لارستان: مشكل ازدواج جوانان به صورت دولتي و دستوري حل نمي شود

داود عسکرپور: معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان اظهار داشت: باید از افراد معتمد و گروه های مرجع در ستاد ساماندهی ازدواج جوانان استفاده کرد زیرا دولت به تنهایی قادر به حل مشکل جوانان نخواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، علی اکبر نجیب زاده در دومین جلسه ستاد ساماندهی ازدواج جوانان لارستان بیان داشت: مشاوره در زمینه ازدواج یکی از مسائل مهمی است که باید به آن، قبل، حین و بعد از ازدواج توجه کرد.

dd

وی اظهار داشت: آمار نشان می دهد که وضعیت ازدواج و طلاق شهرستان لارستان مناسب نیست و جلسات ستاد ساماندهی می تواند در کاهش شتاب طلاق و افزایش ازدواج نقش موثری داشته باشد اما این مشکل فقط به صورت دولتی و دستوری حل نخواهد شد.

فرماندار لارستان با اشاره به اینکه برخی از مشکلات طلاق به وجود ماهواره برمی گردد، خاطر نشان کرد: باید از افراد خلاق، خوش فکر و معتمد برای حل مسائل کمک گرفت و نباید تسلیم شرایط شد.

در این جلسه سرپرست معاون فرهنگی و امور جوانان نیز با اشاره به وظایف ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: وظیفه امور جوانان هماهنگی بین دستگاه ها و مشارکت دادن هر چه بیشتر جوانان در فعالیت های اجتماعی است.

عبدالعلی رضایی ادامه داد: موضوع ازدواج طبق تاکید رهبر معظم انقلاب با شعار آسان، آگاهانه، به هنگام و پایدار برنامه ریزی و عملیاتی شود و برای این مسئله باید از ظرفیت تمامی دستگاهها کمک گرفت.

وی اظهار داشت: در بحث آسان کردن ازدواج باید اداره اوقاف و فرمانداری و در آگاهی دادن ازدواج نیز بهزیستی و علوم پزشکی وارد فعالیت شوند.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان با اشاره به مصوبه ستاد ساماندهی امور جوانان خواستار احصاء آمار و اطلاعات جوانان شهرستان لارستان در سه رده سنی ۱۵ تا ۲۰، ۲۰ تا ۲۵ و ۲۵ تا ۳۰ سال شد تا بتوان بر اساس آن به درستی برنامه ریزی کرد.

همچنین در این جلسه  مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان با همکاری ستاد ساماندهی شهرستان نسبت به راه اندازی مرکز مشاوره اقدام نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان