میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2014 ساعت 1:21 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,557 بازدید

فرماندار لارستان مشکلات روستای قلاتِ اوز را بررسي كرد

فرماندار لارستان مشکلات روستای قلاتِ اوز را بررسي كرد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان مسائل و مشکلات روستای قلات از بخش اوز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، با حضور در روستای قلات، با امام جمعه، دهیار، اعضاء شورای اسلامی، معتمدین و دیگر مسئولین محلی این روستا دیدار کرد و از نزدیک در جریان در خواست ها و مشکلات اهالی این روستا قرار گرفت.

qalat

 

در این نشست ابتدا علی روشن قیاس دهیار روستا به نمایندگی ازاین روستا، مشکلات و نیازمندی های روستا را بهسازی ورودی روستا، بولوارکشی در روستا، بازسازی حمام قدیمی و تاریخی در این روستا، گازرسانی، ضعیف بودن آنتن دهی موبایل و جریمه شدن زیاد رانندگان توسط پلیس عنوان نمود.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی اظهار داشت: تلفن ۱۹۷ آماده دریافت شکایات، پیشنهادات و تقدیر از عملکرد پلیس می باشد که این تلفن به مرکز یعنی تهران وصل است.

علی اکبر نجیب زاده در خصوص بهسازی ورودی روستا هم افزود: برای این موضوع مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال تعریف شده است که انشاءاله توسط بنیاد مسکن این مهم انجام خواهد شد.

فرماندار ویژه لارستان همچنین در خصوص تأمین باطری سوئیچ دکل تلفن همراه نیز بصورت تلفنی با مدیرعامل مخابرات استان صحبت کرد که تا چند روز آینده این باطری تهیه گردد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان