میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 دسامبر 2014 ساعت 2:47 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,655 بازدید

فرماندار لارستان مشکلات روستای کهنه اوز را بررسي كرد

فرماندار لارستان مشکلات روستای کهنه اوز را بررسي كرد

با حضور معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان مسایل ومشکلات مردم روستای کهنه اوز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز و تعدادی از مسوولین ادارات شهرستان، به  روستای کهنه بخش اوز سفر کردند واز نزدیک به بررسی مسایل و مشکلات و نیازمندیهای مردم این روستا پرداختند.

kahne

معاون استاندار ابتدا در مسجد جامع این روستا حضور یافت و با قشرهای مختلف مردم دیدار و گفت و گو نمود.

در این دیدار شیخ عبدالرحیم اکبری امام جماعت مسجد جامع کهنه به نمایندگی از اهالی این روستا به فرماندار و دیگر مسوولین شهرستان لارستان خوش آمد گفت.

وی در ادامه در سخنانی اهم مشکلات و درخواست های مردم را فرسوده بودن مدرسه شهید جعفریان، اختصاص زمین جهت ساخت مسکن جوانان، فرسوده بودن شبکه داخلی لوله های آب و اجرای طرح هادی عنوان کرد.

مهندس عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان هم در سخنانی اظهار داشت: اول می بایست بحث آبرسانی را حل نماییم، سپس در صورت تأمین اعتبار شبکه های داخلی آب روستا نیز حل خواهد شد.

وی گفت: تاکنون ۵/۴ کیلومتر لوله گذاری و برق رسانی و تجهیز چاه با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان با مشارکت خیرین محلی صورت گرفته است و مابقی نیز در حال اجرا شدن می باشد.

در ادامه نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان هم گفت: انشاءاله تا ۳ ماه آینده طرح هادی در این روستا توسط بنیاد مسکن اجرایی خواهد شد و در خصوص دیگر مشکلات مطرح شده هم، تک تک آنها بررسی خواهد شد.

در این نشست همچنین امام جمعه کهنه، معتمدین و تعدادی از مسوولین بخش اوز نیز حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان