میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 ژانویه 2015 ساعت 11:39 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,912 بازدید

فرماندار لارستان مشکلات روستای «کوره» را بررسي كرد

 فرماندار لارستان مشکلات روستای «کوره» را بررسي كرد

با حضور معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان مسائل ومشکلات مردم روستای کوره مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان به اتفاق محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، به روستای کوره بخش اوز سفر کردند و از نزدیک به بررسی مسایل و مشکلات و نیازمندیهای مردم این روستا پرداختند.

kore

معاون استاندار ابتدا در محل دارالقرآن این روستا حضور یافت و با قشرهای مختلف مردم دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار عبدالعزیز منصوری امام جمعه کوره به نمایندگی از اهالی این روستا به فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان لارستان خوش آمد گفت.

وی در ادامه در سخنانی از فرماندار و مسئولین شهرستان خواست که در راستای اتمام سه راهی گلار – کوره، کاهش قیمت زمین، شبانه روزی شدن درمانگاه کوره، اتمام کمربندی، اتمام مجموعه ورزشی، اختصاص پزشک به مرکز بهداشت و درمان کوره و واگذاری زمین در شهرک همت نمایند.

در ادامه دکتر عباس نصری رئیس مرکز بهداشت لارستان هم گفت: به همت دولت تدبیر و امید طرح تحول نظام سلامت در حال انجام است و در این خصوص کمبود نیروهای بهورز جبران خواهد شد و دولت تمام انرژی و توان خود را در برابر سلامت مردم گذاشته است.

سپس علی اکبر نجیب زاده معاون فرماندار لارستان هم گفت: جهت اختصاص زمین درمحل شهرک این موضوع را در جلسه ای تخصصی  با حضور ادارات بنیاد مسکن و منابع طبیعی حل می کنیم و برای مرتفع نمودن دیگر مشکلات و درخواست ها هم به جد پیگیری می نماییم .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان