میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 می 2019 ساعت 6:36 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 8 دیدگاه 321 بازدید

فرماندار «لارستان» و رئیس دفتر امیر «قطر» بسترهای سرمایه گذاری در منطقه را بررسی کردند

فرماندار «لارستان» و رئیس دفتر امیر «قطر» بسترهای سرمایه گذاری در منطقه را بررسی کردند

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در دیدار با رییس دفتر امیر قطر و سرمایه گذار قطری در محل فرمانداری با تاکید بر این که تمام مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان موظف به کمک و همکاری با سرمایه گذاران خارجی و داخلی هستند، افزود: در تمامی حوزه هایی که رونق تولید و اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی و اجتماعی را در پی داشته باشد با سرمایه گذاران خارجی همکاری خواهیم کرد.

وی  با بیان اینکه دو ملت ایران و قطر برادرانه همواره در کنار هم بوده اند و با همکاری یکدیگر مشکلات را از پیش روی خود برداشته اند، به سوابق روابط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی میان ایران و قطر اشاره کرد و گفت که پیوندهای عمیق دو کشور سابقه ای طولانی دارد.

فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر اینکه دولت پشتیبان سرمایه گذاران است؛ اظهار داشت: با توجه به همسایگی و تشابه شرایط اقلیمی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور قطر با جنوب ایران، حس قرابت میان لارستان و قطر ریشه دار و استوارتر از همیشه خواهد بود.

حسنی همچنین ظرفیت ها و پتانسیل های این شهرستان را برقراری خطوط هوایی میان فرودگاه لارستان و قطر، وجود نمایندگی وزارت خارجه در این شهرستان، وجود گمرک تجاری و غیره را بر شمرد و خواستار حضور سرمایه گذاران قطری  و استفاده از این ظرفیت ها شد.

در این دیدار «شیخ راشد الدوسری» رییس دفتر امیر قطر هم در سخنانی لارستان را شهری زیبا با قابلیت های بالقوه و استعدادهای فراوان توصیف کرد و گفت: این آمادگی وجود دارد تا در این منطقه در حوزه های مختلف سرمایه گذاری انجام شود.


8 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  حال که سرمايه گزار بزرگي همچون کشور قطر اعلام امادگي براي ساخت پروژههاي عمراني در لارستان اعلام نموده اند مي بايست مسوولين محترم اعم از نماينده و فرماندار و نماينده محترم ولي فقيه تمام هم و غم خود را معطوف نمايند و در جذب اينگونه سرمايه گزاران تلاش وافر ازخود نشان دهند ميتوان در ساخت ازادراه لار بندر عباس و قشم ،همچنين منطقه ويژه اقتصادي و بندرخشک و ساخت کارخانجات متعدد در لارستان بزرگ از اينچنين سرمايه گزاراني بهره برد.

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  حداقل خط پرواز لار دوحه با شرکت قطرايرويز ايجاد شود

 3. لارستانی عیر لاری گفت:

  0

  1

  این برنامه ها دارد بزرگنمایی میشود چیزی عاید منطقه لارستان نمی شود س رمایه گزاری دارای اصولی بین المللی است که فعلا شرایط ان در ایران ومنطقه فراهم نیست بنابر این فقط بک سفر تفربحی بیشتر نیست

  • ناشناس گفت:

   2

   0

   پس چرا خط توليد چهار پروژه بزرگ نيروگاهي و صنعتي و راه اهن با سرمايه گزاري خارجي ها در لامرد و ني ريز و شيراز…در دست اجراست؟ و همانگونه که ميدانيد بزرگترين کارخانه الومينيوم کشور اوايل سال اينده در لامرد به بهره برداري ميرسد،چرا پروژه هاي راهسازي بزرگراه داراب فسا و جهرم تا انتهاي حوزه شهرستان جهرم بطرف لار شبانه روزي در حال فعاليت است .چرا راه اهن جهرم سروستان شيراز با تامين اعتبار بزودي شروع خواهد شد،چرا اتوبان شيراز اصفهان با سرمايه گزاري بخش خصوصي بسيار فعالتر از هميشه است ،پس بدانيد پول و اعتبار است ،سرمايه گزار هم است

 4. عرفان گفت:

  1

  0

  براي لارستان ،آب ازآب تکون نمي خوره ،فرماندار که مرتب بازديد ازپروژههاي خيرساز هستش و در لار فقط در حال سخنراني است ،نماينده هم اميدش براي هر کاري به خيران منطقه است ،ديگر عزيزان هم به همين منوال ،پس اگر هم قطر بخواهد سرمايه گزاري کند ديري نمي گذرد که به سمت جهرم و لامرد و شيراز و …براي سرمايه گزاري سوق داده خواهد شد

 5. ناشناس گفت:

  0

  1

  وظیفه نماینده نمایندگی مردم نیست

 6. فریزر گفت:

  1

  0

  یه تیم گردشگری از ایتالیا میاد لار جهت شناسایی بهتر لارستان در گنبد های نمکی….چقدر بچگی کرد فرمانداری لارستان…..عذر خواهی هم نکردند….اما اینا میان چقدر بهشون می رسن…..

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  یاد روزهایی که امیر کویت برای مساله آب شیرین کن اجازه حضور در دربار پادشاه ایران را می خواست و در پاسخ شیخ را به فرماندار بوشهر ارجاع دادند به خیر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان