میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 565 بازدید

فرماندار لارستان: کارکنان فرمانداری باید الگوی سایر کارمندان باشند

فرماندار لارستان: کارکنان فرمانداری باید الگوی سایر کارمندان باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: رشد و توسعه جامعه انسانی مبتنی بر روابط و نیروی انسانی  قوی و توانمند است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی در جمع پرسنل فرمانداری با بیان اینکه کارمندان فرمانداری، باید الگوی سایر کارمندان ادارات شهرستان باشند؛ گفت: کارمند دولت، فقط کارمند اداری نیست بلکه در تمام حوزه ها، می بایست از توان، خلاقیت و ادراک خود استفاده نماید و باید مدیریت جهادی داشته باشد و در هر جایی که احساس می کند به وجودش نیاز است و می تواند اثرگذار باشد ورود پیدا کند.

حسنی ضمن تاکید بر رفتار و کردار مناسب کارمندان در برخورد با مردم، گفت: باید زمانی که مردم به شما مراجعه می کنند، از رفتار مناسب شما آموزش اخلاقی بگیرند و آن را ترویج کنند.

وی در ادامه سخنانش از مجموعه کارکنان فرمانداری تشکر کرد و از پرسنل این مجموعه خواست  که تعامل بیشتری با دستگاه های تصمیم گیر داشته باشند، زیرا این تعاملات مثبت و سازنده در پیش برد اهداف و برنامه های این فرمانداری مؤثر است.

فرماندار ویژه لارستان افزود: امروز رشد و توسعه جامعه انسانی مبتنی بر روابط و نیروی انسانی  قوی است  و اگر این نیروی قوی و مقتدر توانمند شد و در کنار اینها انگیزه و تمایل ایجاد گردید، آنوقت خلاقیت و نوآوری بوجود می آید.

حسنی به نظم وانضباط اداری هم اشاره کرد و گفت: زمانی که کارهایتان را با نظم و ترتیب انجام می دهید، بازدهی مطلوب تری دارید.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران و کارمندان ادارات شهرستان  بایستی وجدان کاری داشته باشند؛ تصریح کرد: کار باید، بدون عیب و نقص و در نهایت با دقت و صداقت انجام پذیرد و یک کارمند بایستی کار آمدی بالا داشته باشد تا بتواند توانش به مرحله عمل و به فعل تبدیل شود.

حسنی در پایان سخنانش از کلیه دست اندرکاران ستاد تسهیلات نوروزی و انتخابات شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

پیش از این نیز مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان نکاتی را به کارمندان توصیه کردند.


4 نظر

 1. یک شهروند گفت:

  0

  0

  سلام
  اقای فرماندار نمیدونم این حرفا که شما میزنید خیلی به شعرهای سعدی حافظ و..نزدیکه.واسم جای سواله نکنه شما شاعرید؟

  اقای فرماندار کدوم کارمندی میخواد الگو باشه؟
  در ایام بارندگی خونه منو اب داشت میبرد شهردار لار تو ملافه خواب بود..مراجعه حضوری کردم به فرمانداری کارمندت اب پاکی رو ریخت رو دستم میگه از دست ما کار ساخته نیست بعد از بارندگی مراجعه کنید.

  واقعا که باید از شماها یاد گرفت بی مسولیتی و بی اهمیت جلوه دادن وظایف رو.
  خدا قوت.

  • علی گفت:

   0

   0

   توقع داشتی که فرمانداری بیاد خونتو درست بکنه؟ تو همون چند روز حسینیه ها و سالن های سرپوشیده در اختیار شهروندانی بود که سیل زده شده بودند. خب دیگه باید چی کار میکردند که نکردند؟ انصاف هم خوب چیزیه. وظیفه فرمانداری این نیست که بیاد خونه ی شما رو تعمیر بکنه . وظیفه شهرداری هم نیست که خونه رو درست بکنه. شما دلتون از جای دیگه پر هست

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  این حرفها تمام شعار است وپوچ نمیگفتن بهتر بود

 3. یک شهروند گفت:

  0

  0

  اقای علی دوست عزیز یه حرفی بزن که بشه روت حساب کرد که باسوادی.
  دوست عزیز خونه من نو سازه شهرداری پول گرفته به من خدمات بده.
  اگه سوادش رو داری و اطلاع از اینکه قانون شهر و شهرداری در این خصوص چی میگه باید سوت اختیار کنی و پشتیبانی از ادم های بی مسولیت پشت میز نشین رو بزاری کنار.
  غ
  توقع من ازفرمانداری این نیست که بیاد خونمو درست کنه وقتی ایام بارندگی شهرداری حاضر نیست رسیدگی کنه به مشکلات و فرمانداری لار هم تق لق کسی نیست و هر کسی واسه خودش یه ساز میزنه.
  من شهروند عدم رسیدگی و.بی مسولیتی شهردار رو کجا ببرم ؟

  شما ابتدا از شرایط که من داشتم اگاهی کامل پیدا کن بعدش بیا وکیل مدافع بشو

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان