میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 278 بازدید

فرماندار لارستان: گازرسانی به «جویم» و «بنارویه» اولویت ما در سال جدید است

فرماندار لارستان: گازرسانی به «جویم» و «بنارویه» اولویت ما در سال جدید است

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع مردم و مسئولین بخش جویم به  شاخص ها و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: در زمان طاغوت در این کشور، بیگانه تصمیم می گرفت و استقلال نداشتیم و از نظر امنیتی علی رغم اینکه حکومت بصورت موروثی بود و از جمهوریت و لحاظ کردن نظر مردم خبری نبود و حتی وقتی ولیعهد هم مشخص و می خواستند جایگزینی انجام شود، کشور چندین ماه و چندین سال دستخوش غارت، کشتار و ناامنی و اغتشاش بود و در حوزة ارزشهای دینی و اعتقادی هم کشور دچار ناهنجاری های اعتقادی، اجتماعی، دینی و اسلامی بود که همه را به ستوه آورده بود، اما با رهبری های حکیمانه حضرت امام (ره)، با وحدت مردم و با اعتقادات و ارزشهای دینی که بر جامعة ما حاکم بود در سال ۵۷ انقلاب اسلامی پیروزی شد البته در این راستا شهدای زیادی را تقدیم کردیم  و در ادامه تثبیت انقلاب از پیروزی انقلاب سخت تر بود.

وی با بیان اینکه ایجاد وضعیت مسالمت آمیز بین ثبات و تغییر کار هر کسی نیست؛ ادامه داد:  بسیاری از انقلاب هایی که در جهان شکست خورده اند این است که رهبران نتوانسته اند بین تغییر و ثبات وضعیت مسالمت آمیزی ایجاد کنند که هم تغییرات مورد نظر انقلابیون لحاظ گردد و هم ثبات و آرامش در کشور ایجاد شود، اما امام بزرگوار با درایت و حمایت مردم و با آن اعتقاد راسخی که به ارزشهای اسلامی داشتند این کار را کرد .

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: بعد از مرحله تثبیت که بسیار مرحله سختی بود و در ادامه مرحله پایداری انقلاب و اینکه انقلاب از درون و بصورت نرم و خاموش از بین نرود، کاری بسیار سخت تر از پیروزی و ثبات انقلاب بود که هم اکنون خدا را شکر پایداری و  پویایی انقلاب را شاهدیم.

وی افزود: تنها چیزی که می تواند انقلاب را پایدارکند کارآمدی است. مردم انتظار دارند که از نظر اقتصادی با مشکل جدّی مواجه نشوند، انتظار دارند که در حوزه سیاسی آزادی های مشروع لحاظ شود،  انتظار دارند که ارزشهای دینی بیش از پیش در بدنه جامعه نهادینه شود و همه این موارد کاری است که بایستی آن را انجام بدهیم.

حسنی تصریح کرد: بنده بعنوان مسئول در حوزه اجرایی باید تا آنجا که می توانم چه در سطح بخش، در سطح شهرستان و بالاتر از آن، به یاد خون شهداء و به یاد کسانی که از جان و مال خود گذشتند، به مردم خدمت کنم و تنها و بهترین راه ما هم امروز خدمت صادقانه به مردم است.

نماینده عالی دولت در لارستان خاطر نشان کرد: اگر می خواهیم در برابر استکبار جهانی بایستیم و استقلال خودمان حفظ شود و اگر می خواهیم آزادی های مشروع در کشور تثبیت شود و اگر می خواهیم ارزشهای دینی در لایه های مختلف جامعه نهادینه گردد،  باید تلاش و کوشش کرد و کارآمدی خود را در تمامی عرصه ها بالا ببریم و جوابگوی نسل آینده باشیم.

معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه شاید مشکلاتی را که امروز داریم دلیلش این است که نتوانسته ایم آن ناهنجاریهایی را که قبل از انقلاب بر تمامی ابعاد اجتماعی جامعه حاکم بود، به نسل جدید انتقال دهیم؛ گفت: در دوران پیروزی انقلاب و در طول جنگ هشت ساله، مردان و زنان ما اعتقاد و انگیزه داشتند و همه ی ناهنجاری های قبل از انقلاب را دیده بودند، اما متأسفانه بعد از این نسل نتوانسته ایم آن زشتیها و ناهنجاریهای قبل از انقلاب و ارزشهای انقلابی و دینی و اسلامی را آنطور که شاید و باید به نسل جدید انتقال دهیم.

حسنی در بخش دیگری از سخنان خود به همة مسئولین شهرستان متذکر شد که جهت بررسی مسائل و مشکلات مردم بخشها و روستاها بصورت هفتگی به این مناطق سفر کنند و درخواست ها و نیازهای مردم را جمع آوری نمایند و در این خصوص هم گزارش آن توسط بخشداران به فرمانداری ارسال نمایند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش یادآور شد که تمامی خواسته ها و نیازها و مشکلاتی که از سوی شورای شهر و بخش جویم مطرح شده است را به جدّ پیگیری می نماییم همچنان که بحث گاز رسانی به جویم و بنارویه را از طریق استانداری و معاونت عمرانی پیگیری نموده ایم که انشاء الله از سال آینده این پروژه آغاز شود.

بیش از این نیز حضرت حجت السلام احمدی امام جمعة جویم، داوود شفیعی بخشدار جویم و شهردار جویم هم به ایراد سخن پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان