میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 نوامبر 2019 ساعت 1:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 115 بازدید

فرماندار ویژه لارستان: اجازه افزایش قیمت ها به بهانه گرانی بنزین را نمی دهیم

فرماندار ویژه لارستان: اجازه افزایش قیمت ها به بهانه گرانی بنزین را نمی دهیم

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: باید در شرایط فعلی از هرگونه افزایش قیمتی جلوگیری شود و دستگاه های متولی باید بطور مستمر بر بازار نظارت و پیگیر اقدام قانونی در برخورد با متخلفان احتمالی شوند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان با قدردانی از دستگاه‌های مختلف شهرستان در بحث کنترل بازار افزود: گزارش‌های که در این جلسه ارائه شد حکایت از جدیت در بحث کنترل بازار دارد.

وی اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که دولت بعد از طرح مدیریت مصرف سوخت دنبال می کند، بحث تنظیم بازار است که جلساتی هم در این زمینه به صورت مرتب در شهرستان می بایست برگزار شود.

فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد: همیشه در بحث افزایش قیمت سوخت، اتفاقاتی رخ می دهد که تاثیرات روانی فراتر از میزان قیمت سوخت بر بازار تحمیل می کند و هرکس به خودش اجازه می دهد به بهانه افزایش سوخت، نرخ کالا و خدمات را افزایش دهد.

حسنی با اشاره به اینکه انصاف کسبه لارستانی نسبت به جاهای دیگر بهتر است، اما ممکن است افرادی هر چند اندک باشند که سوء استفاده کنند؛ اضافه کرد: در شرایطی فعلی که همه به نوعی نسبت به آن توجیه هستیم، نباید اجازه افزایش خود سرانه قیمت‌ها در بخش‌های مختلف بدهیم و این تاکید مقام معظم رهبری و سران سه قوه است که امیدواریم در سطح شهرستان کنترل خوبی بر بازار باشد.

معاون استاندار فارس حفظ امنیت و آرامش اجتماعی را اولویت مهم دولت برشمرد و افزود: هرچقدر نظارت و بازرسی‌ها در بازار بیشتر شود، حس آرامش در بین مردم بیشتر خواهد شد، لذا باید نظارت در بازار برای مردم قابل ‌لمس باشد.

حسنی با تاکید بر اینکه پذیرفته نیست که کسی به بهانه گرانی بنزین اقدام به گران فروشی کند، تصریح کرد: مجموعه مدیریت بازرسی اصناف با شدت با تخلفات گران فروشی برخورد خواهد کرد، چراکه بنا بر دستور ستاد تنظیم بازار کشور، هیچ کالایی از جمله اساسی و غیراساسی مجوز افزایش قیمت ندارد مگر اینکه تولیدکننده استدلال هایی به ستاد تنظیم بازار شهرستان ارائه دهد تا در مورد آن تصمیم گیری شود.

پیش از این نیز احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان و دیگر اعضا این کارگروه هم مطالبی را بیان کردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    آقای حسنی گرون کردن منتظر اجازه شما نبودن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان