میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 262 بازدید

فرماندار ویژه لارستان در «دهکویه»: درخواست ها منطبق بر واقعیات و تنگناهای موجود باشد

فرماندار ویژه لارستان در «دهکویه»: درخواست ها منطبق بر واقعیات و تنگناهای موجود باشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: دیدار با مردم روستا، انتظارات و مطالبات مردم را زودتر به نتیجه می رساند و این انتظارات مردم بایستی پیگیری گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع مردم دهکویه تصریح کرد: از نزدیک با مردم نشستن بسیار مؤثرتر است تا اینکه مسئولین در ادارات خود ماه ها و سال ها بنشینند و ندانند چه مشکلاتی در روستاهها و بخش هاست.

وی ادامه داد: در این نشست ها و دیدارها مسائل و مشکلات مردم شنیده و صورت جلسه می گردد و مواردی که در این بازدیدها مطرح می شود بایستی  دستگاه های مربوطه بصورت مستمر پیگیری و به نتیجه برسانند.

فرماندار ویژه لارستان اضافه نمود: یقیناً مطالبه گری مردم از مسئولین تأثیرگذاری خیلی خوبی خواهد داشت، چون خواسته ها و درخواست ها زودتر به نتیجه می رسد، بنابراین  هر چه روحیة مطالبه گری مردم بیشتر باشد، مسئولین نیز به کار و همت بیشتر در مجموعة اداری وا می دارد.

نماینده عالی دولت در لارستان بیان کرد: البته انتظار است که مردم خواسته ها، انتظارات و مطالبات خود را منطبق بر واقعیات جامعه، منطبق بر اختیارات و امکانات و اعتبارات محدود و منطبق با موضوعاتی که امروزه کشور ما با آن دست و پنجه نرم می کند؛ باشد.

معاون استاندار فارس افزود: امیدواریم با همراهی و همگرایی که بین مردم دهکویه وجود دارد، بتوانیم مشکلات را تبدیل به فرصت کنیم و نگذاریم که خدای ناخواسته دشمنان از مشکلاتی که برای مردم ایجاد می شود سوء استفاده کنند و به اهداف پلیدشان دست یابند.

وی در پایان سخنانش تاکید کرد: مواردی که توسط دهیار و اعضا شورا در این نشست مطرح شد جمع بندی می گردد و رؤسای ادارات شهرستان هم بطور جدّ این مشکلات را تا حصول نتیجه پیگیری کنند تا زمینه رضایتمندی مردم فراهم و خدمت رسانی به مردم را با سهولت بیشتری ارائه كنیم.

پیش از این نیز مسائل و مشکلات روستای دهکویه توسط علی اصغر رنجبری رئیس شورای اسلامی روستای دهکویه و جمعی از مردم بیان شد.

همچنین دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان نیز پاسخ های مقتضی را ارائه کردند.


1 نظر

  1. سلمان گفت:

    0

    0

    به داد اداره کل راه وشهرسازی لارستان برسید پروزه لار بندر تعطیل تونل وحدت تعطیل گردنه بریز تعطیل تقاطع غیر همسطح بنارویه تعطیل لار بستک خاکبازی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان