میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 ژانویه 2021 ساعت 5:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 165 بازدید

فرماندار ویژه لارستان طی پیامی درگذشت «سیدمحمد احمدی» استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

فرماندار ویژه لارستان طی پیامی درگذشت «سیدمحمد احمدی» استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، با صدور پیامی درگذشت دکتر سید محمد احمدی استاندار اسبق استان فارس و فرماندار اسبق لارستان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

خبر درگذشت برادر بزرگوار و‌ همکار ارزشمند جناب آقای دکتر سید محمد احمدی، که در مراکز خدمت گذاری متعددی از جمله در سمت های  استاندار استان فارس، سفیر ایران در ترکمنستان و فرماندار شهرستان لارستان بزرگ  منشأ خدمات بیشماری بودند، موجب اندوه قلبی و تأثر بسیار اینجانب گردید.

زنده یاد دکتر احمدی سالیان سال، بانی و باعث خدمات ماندگار بسیاری در این خطه از میهن اسلامی بود که یقیناً خاطره زحمات این برادر ارزشمند برای همیشه در خاطر مردم قدرشناس این سامان به یادگار خواهد ماند. لیکن، این وعده پروردگار است که همه‌ی ما روزی به سوی او باز خواهیم گشت و در این رجعت بی بازگشت، خوشا به آنان که اعمال صالحشان گرانبهاترین توشه سفر آخرتشان است.

اینجانب درگذشت آن برادر خدوم و ساعی را به عموم مردم استان فارس بخصوص مردم شریف روستای فال شهرستان مهر، همسر، فرزندان و خاندان آن مرحوم تسلیت عرض نموده؛ برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم .

جلیل حسنی/ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


1 نظر

  1. اوزی معلم گفت:

    0

    0

    باد وخاطره اش جاوید وماندگار باد دکتر احمدی در زمان استانداری فارس پرونده بخش اوز را برای ارتقای به شهرستان به وزارت کشور در تهران فرستادند وجدا پیگیری کردند ایشان اعتقاد داشت که شهرستان شدن اوز سالها دیر شده است مردم حقشناس اوز خدمات ایشان را فراموش نمیکنند خداوند اورا بیامرزد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان