میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۱ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 879 بازدید

فرمانده جدید نیروی انتظامی لارستان معرفی شد

فرمانده جدید نیروی انتظامی لارستان معرفی شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و فرماندهی انتظامی استان فارس، فرماندهی جدید انتظامی لارستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این مراسم که برخی از مسئولان، اعضای شورای تامین شهرستان، معتمدین و جمعی از افسران و سربازان حضور داشتند، در حکمی سرهنگ داوود امجدی به عنوان فرماندهی جدید انتظامی لارستان منصوب شد.

در این مراسم فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با اشاره به اینکه شهرستان لارستان از نظر شاخص های امنیتی و آرامش در جایگاه مناسبی قرار دارد، اظهار داشت: این آرامش ناشی از فرهنگ بالا، اعتقاد دینی و مشارکت عمومی آحاد مردم در عرصه امنیتی و غیره است.

حسنی با تاکید بر اینکه مردم لارستان همیشه خواستار ارتقای شاخص های امنیتی بوده اند، افزود: همگرایی، همراهی و همدلی مردم، مسئولین، روحانیون و بخصوص اعضا شورای تامین شهرستان، در افزایش امنیت لارستان بسیار موثر بوده است.

پیش از این نیز سردار گودرزی فرماندهی انتظامی استان فارس، محمد ابراهیم روشن ضمیر رئیس ستاد نماز جمعه لار، شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع علوم دینی اوز و فرماندهان سابق و جدید انتظامی لارستان نیز مطالبی را مطرح نمودند.

همچنین در این مراسم از تلاش‌های سرهنگ حسین دیندارلو  فرماندهی سابق انتظامی لارستان هم با لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اضافه می گردد که در این مراسم همچنین سرگرد ابوالفضل رستمی بعنوان رئیس جدید فرماندهی پلیس راهور لارستان منصوب و از خدمات سرهنگ عیسی والی رئیس سابق تقدیر شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان