میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 25 دیدگاه 825 بازدید

فرمانده سپاه لارستان: اعتماد به مستکبران در «برجام» باعث خسارت محض و خسران بزرگ شد

فرمانده سپاه لارستان: اعتماد به مستکبران در «برجام» باعث خسارت محض و خسران بزرگ شد

در سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، مراسم بزرگداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با سخنرانی سرگرد جاهدی فرمانده سپاه ناحیه لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سپاه لارستان، سرگرد جاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان که به دعوت دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت یوم الله سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی در جمع مسئولین، کارکنان و اساتید این دانشگاه به سخنرانی پرداخت، در ابتدا با اشاره به تحمیل یک جنگ تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران که همچون نهالی تازه غرس شده بود خاطرنشان کرد: به گفته مقامات وقت دولت صدام و ارتش بعث عراق، هدف از راه اندازی این جنگ نه به خاطرچندصد کیلومتر خاک و یا نصف شط العرب بلکه بخاطر سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران بود و به همین دلیل نیز بسیاری از کشورهای دنیا و مستکبرین جهان صدام را در این جنگ حمایت و یاری کردند.

فرمانده سپاه لارستان با اشاره به مظلومیت و محرومیت رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس خصوصا در مقاومت و آزادسازی خرمشهر؛ دو عامل مهم پیروزی رزمندگان در عملیات الی بیت المقدس را به گفته مقام معظم رهبری؛ دانش نظامی الهی، قدرت فرماندهی و هوشیاری و استعداد فرماندهان جوان ما پس از عزل بنی صدر و همچنین نیروی ایمان و شجاعت ناشی از قدرت ایمان در بین رزمندگان و مردم بیان کرد و افزود: همین نیروی ایمان و شجاعت ناشی از آن که مهمترین عامل پیروزی ما بود باعث شد که رزمندگان ما با دست خالی در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی و مقاومت کنند و آنان را مجبور به پذیرش شکست نمایند.

سرگرد جاهدی در ادامه سخنان خود گفت: امروز فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس و عملیات الی بیت المقدس ما در سال ۱۳۶۱ به پشت دروازه های فلسطین رسیده است و ثمرات آن در کشورهای مختلفی همچون لبنان، سوریه، عراق، فلسطین و یمن قابل مشاهده است و به همه آزادیخواهان و استکبارستیزان عالم این درس بزرگ را داد که می شود با دست خالی در برابر همه هیمنه دشمنان و مستکبران عالم ایستاد، مقاومت کرد و پیروز شد.

وی ضمن بازخوانی پیام امام خمینی پس از آزادسازی خرمشهر خطاب به رزمندگان که فرمودند: این قدرت الهی و عنایات حضرت بقیه الله الاعظم بود که موجب پیروزی شما شد و در واقع دست قدرت الهی بود که از آستین شما بیرون آمد و خرمشهر را آزاد کرد و در بخشی دیگر از پیام خود خطاب به کشورهای منطقه که می گوید ما از موضع قدرت با شما سخن می گوییم و هشدار می دهیم که دست از حمایت از صدامیان بردارید تا عواقب سخت آن گریبان گیرتان نشود گفت: این فرهنگ و ادبیات امام در اوج دوران سختی جنگ، امروز ادبیات مفقوده برخی مسئولین ماست که متاسفانه به جای تکیه بر وعده های الهی و تبعیت از رهبری که موجب پیروزیهای بزرگ ما در دوران دفاع مقدس بود، چشم امیدشان به آمریکا و کشورهای غربی است که این ادبیات دقیقا برخلاف ادبیاتی است که با تکیه بر آن خرمشهر را آزاد کردیم و همانگونه که مشاهده شد در قضیه برجام این اعتماد به مستکبران موجب خسارت محض و خسرانی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران بود.

فرمانده سپاه لارستان در پایان سخنان خود گفت: امروز همانگونه که رزمندگان  ما با تکیه بر نقطه هدفی که امام نشان داد و با همان فرهنگ و ادبیات دوران دفاع مقدس توانستند همه ی آرزوهای آمریکا و مستکبران عالم را نابود کنند و دست پروردگان آنان یعنی داعش و تکفیریهای منطقه را در عراق و سوریه به شکست بکشانند، همین فرهنگ و ادبیات راه فتح خرمشهرهایی است که حضرت آقا فرمودند: خرمشهرها در پیش است و باید در حوزه های مختلف خصوصا در حوزه اقتصاد وارد شود که در غیر این صورت نباید منتظر رفع مشکلات اقتصادی و دیگر مشکلات کشور بود.


25 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  احتمالا خسارت محض برای شما بوده نه ملت. شماهایی که دشمن برجامید و از همون اول چوب لای چرخ دولت و دیپلماسی گذاشتید جواب بدید اگر برجام نبود باید چیکار می کردیم؟ اصلا جناب سرگرد می تونید معنی عبارت نرمش قهرمانانه رو بفرمایید؟؟ پس این تصمیم در راس نظام و با هدایت رهبر معظم انقلاب انجام شده و سرزنش کردن دولت که پشتوانه ۲۴ میلیون رای رو داره اگر نه از روی تسویه حساب سیاسی حداقل در تضاد با منافع ملی است.

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  چطوره که رهبر انقلاب می فرمایند برای رفع تحریم ها اجازه توافق با کشورهای ۵به اضافه یک را داده اند و مقداری از تحریم ها از جمله فروش نفت و بیمه کشتی رانی و… هم برداشته شد اما شما می فرمایید خسارت محض!! البته درست است که تحریم ها بطور کامل رفع نشد و به اندازه مورد توقع از برجام نفع نبردیم اما اینکه بگوییم خسران بزرگ هم اشتباهه و به دور از تقوا

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  فکر کنم امثال شماها از این اقدام ترامپ ذوق زده شده اید! حتی به قیمت تنگ شدن عرصه بر مردم. آفرین برشما

  • فدایی ولایت گفت:

   0

   0

   دست بردار نیستی؟!!!
   ساز مخالف میزنی؟!!!
   ضامن هدایت و سعادت نوع بشر؟
   بس است آخر
   بگذر،بگذار،برو
   چه خطر می‌کنی در صعود به پرتگاه زمان؟
   به چه قصدی؟! دستگیری؟
   چه کسی دست تو را می‌گیرد؟
   همگی سقوط کردند ، خیالت راحت

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  برجام در شورای عالی امنیت ملی به تصویب رسید و طبق اصل ۱۷۵ قانون اساسی مصوبات شورای عالی امنیت ملی پس از تایید رهبری قابل اجراست.آیا رهبری این مصوبه را تایید کرده اند؟اگر تایید رهبری را دارد پس رهبری هم در ایجاد این خسرات بزرگ نقش دارد.اگر رهبری تایید نکرده اند پس چرا از اجرای آن جلوگیری نشده است؟

  • فدایی ولایت گفت:

   0

   0

   آیت الله بهجت: کسانی که عرضه ی مدیریت خانه ی خودشون رو هم ندارن میان به رهبری این سید بزرگوار ایراد میگیرن.
   رهبر دستور کاری رو میده رهبر راه رو نشون میده میگه آقای مسئول راه رو این طرفی برو این راه درسته (خوشبین نیستم ولی حالا که داری میری امضا بگیر تضمین بگیر) حالا وقتی مسئولین راه رو درست نمیرن تقصیر رهبره ؟؟!!رهبر که کار اجرایی نداره ٬ اونی که مسئول اجراست باید اجرا بکنه وقتی اجرا نمیکنه ( تضمین نمیگیرن امضا نمیگیرن)چی کار بکنه رهبر؟
   همین انتقاد رو هم به امام علی (ع) کردند و ایشون فرمودند : هر کس که فرمانش رو اجرانکنند چاره ی کار از دستش بیرون است یعنی حرف من علی هم اگر گوش ندن نمیتونم من کاری بکنم.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   رهبری در قضیه معاهده ۲۰۳۰ با حکم حکومتی ورود کرد و از اجرای آن جلوگیری کرد.رهبری در قضیه عزل اسفندیار رحیم مشایی از معاون ولی احمدی نژاد شخصا با حکم حکومتی ورود کرد.رهبری در قضیه ابقای وزیر اطلاعات احمدی نژاد با حکم حکومتی ورود کرد.حال چه شد که رهبری در قضیه برجام صرفا به توصیه و سفارش بسنده کرده و از حکم حکومتی استفاده نکرد؟

  • فدایی ولایت گفت:

   0

   0

   پاسخ به این سوال در بیانات متعدد ایشان در همان دوران مذاکرات به صورت واضح وصریحی مندرج است:
   – «ایده دولت »و «تجربه ملت»
   – علی رغم اینکه خوش بین نیستم اما موافقت میکنم چرا که «این تجربه ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد»
   – ۱۹دی ۹۲ « اشکار شدن دشمنی آمریکا با ایران و ایرانی و با اسلام و مسلمین و مدال شدن آن برای همگان از برکات مذاکرات اخیر بود »
   -……

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   خیر.به نظر من رهبری به این دلیل با برجام از راه حکم حکومتی برخورد نکرد چون دقیقا با رصد افکار عمومی به این واقعیت پی برد که مردم دیگر با رهبر در این مورد همراهی نخواهند کرد.این یعنی در این قضیه بحران عدم مقبولیت از سوی مردم وجود داشته است.حال این سوال را بایستی پاسخ داد که چرا و به چه علت مواضع رهبری در مساله هسته ای با همراهی مردم مواجهه نمی شود.آیا عملکرد و مواضع قبلی رهبر باعث این بحران شده است؟ اگر اینگونه است پس نقش و جایگاه مجلس خبرگان ایجاب می کند در این مورد یک پژوهش اجتماعی دقیق انجام داده و راهکار ارائه نماید.به هر حال رهبری بایستی در اینگونه موارد بسیار با اهمیت بتواند جامعه و نظام را به سلامت عبور دهد و افکار عمومی نیز بایستی این را بپذیرد.با سخنرانی و مصاحبه نمی شود.بایستی اقتدار کافی و مقبولیت اجتماعی کافی برای اتخاذ تصمیمهای مهم وجود داشته باشد.

  • فدایی ولایت گفت:

   0

   0

   چرا و به چه علت مواضع رهبری در مسئله ی هسته‌ای با همراهی مردم مواجه نمیشود آیا عملکرد و مواضع قبلی رهبر باعث این بحران شده است؟ خیر
   بر اساس نظر سنجی که متن کامل ۲۰ صفحه ای آن در پایگاه اطلاع رسانی«مرکز مطالعات امور بین الملل و امنیت دانشگاه مریلند» موجود است ۴ توهم بزرگ باعث شده که پاسخ دهندگان حمایت خود را از توافق اعلام کنند و این حمایت مبتنی بر مفروضاتی مخدوش و ناصحیح است:
   ۱. «همه ی تحریم ها حتی تحریم های یکجانبه آمریکا لغو خواهد شد» درحالیکه امریکا تنها تحریم های مرتبط با برنامه هسته‌ای را برمیدارد.
   ۲. «برداشتن تحریم های ایران همزمان با اقدامات ایران خواهد بود» در حالی که لغو تحریم ها پس از آنکه ایران بخش های مهمی از تعهداتش را انجام دهد انجام می‌گیرد.
   ۳.«ایران زیر بار محدودیت تحقیقات هسته‌ای خود نرفته است» در حالی که ایران محدودیت های جدی را برای تحقیقات هسته‌ای خود پذیرفته است.
   ۴.«بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی تحت هیچ شرایطی اجازه دسترسی به پایگاه های نظامی ایران را نخواهند داشت» در حالی که ایران پذیرفته که تحت شرایطی به پایگاه های نظامی دسترسی داشته باشند .

   و در آخر:
   « بدون آرا مردم بدون حضور مردم و بدون تحقق خواست مردم خیمه ی نظام اسلامی برپا نمیشود و نمی‌ماند.»۷۷/۳/۴-مقام معظم رهبری خطبه نماز جمعه تهران
   پس رهبری بر اساس ارتباطات کلامی پایه گذاری شده است و یک رهبر اقتدار خود را از پیروان خود به دست می اورد .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   فرافکنی و خلط مبحث می کنید.سوال واضح است.اینهمه کبری و صغری کردن ندارد. به عنوان مثال توجه کنید به قضیه لیست امید در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان سال۹۴ و یا انتخاب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سالهای ۹۲ و ۹۶٫ سید محمد خاتمی با همه محدودیتهایی که علیه او ایجاد شده است دارای چنان محبوبیت و مقبولیتی در جامعه و افکار عمومی است که وقتی زیر یک لیست از کاندیداها را امضاء کرده و توصیه می کند مردم به افراد آن لیست رای دهند و یا از حسن روحانی به عنوان کاندیدای مورد تایید اصلاح طلبان برای ریاست جمهوری اعلام حمایت می کند ،بخش قابل توجه ای از مردم به پیروی از او و به اعتبار رای و نظر خاتمی با اینکه اساسا هیچ شناخت قابل ملاحظه ای نیز از کاندیداها ندارند پای صندوق رفته و به کاندیداهای معرفی شده از سوی خاتمی رای می دهند.این یعنی مقبولیت خاتمی به حدی است که می تواند بر کلیات یک انتخابات تاثیرگذار باشد. اگر رهبری از همچین سرمایه اجتماعی یعنی مقبولیت و محبوبیت کافی بین افکار عمومی برخوردار باشد قطعا توصیه ها و نظرات ایشان در جامعه مورد پذیرش افکار عمومی قرار خواهد گرفت.پس چه شد که در قضیه ای با اهمیت مثل برجام که صدالبته اهمیت آن اگر بالاتر از معاهده ۲۰۳۰ نباشد کمتر هم نیست رهبری یک کلام از اختیارات خود مبنی بر ابلاغ حکم حکومتی استفاده نکرده فقط به توصیه و سفارش آن هم در سخنرانی ها و مصاحبه ها با مطبوعات بسنده کرد؟
   با توصیه و سفارش که نمی شود.اما با ابلاغ کتبی حکم حکومتی می توانستند جلو اجرای برجام را بگیرند.حتی همین الان هم که ترامپ با چیزی شبیه حکم حکومتی که در آمریکا فرمان اجرایی رئیس جمهور خوانده می شود از برجام خارج شده است می بینیم که رهبری صرفا با توصیه و سفارش به مسئولین در سخنرانی ها و مصاحبه ها بسنده می کنند و یک حکم صریح و فرمان مشخص اعلام نمی دارند. دقیقا چرا؟؟؟؟؟

  • فدایی ولایت گفت:

   0

   0

   جانم اگر دقت کنی جواب سوالتان در کامنت های قبلی است (بزرگ شدن و تجربه کردن و بالا رفتن ظرفیت وآشکار شدن دشمنی ها…) البته اگر واقعاً به دنبال حقیقت باشی
   در ضمن محبوبیت نظام و انقلاب و رهبری را میتوان در راهپیمایی ها مشاهده نمود و سنجید نه بر اساس چند مخالف دور و بر خود (کافر همه را به کیش خویش پندارد)
   حال فرض بر این باشد که شما می‌گویید در مورد کم و زیاد شدن اقتدارو محبوبیت و مقبولیت نظام و انقلاب و رهبری ،اما جانم به کوری چشم دشمنان این انقلاب و نظام پابرجاست تا ظهور مهدی موعود( عج)
   به امید بالا رفتن هر چه بیشتر اگاهی و شناخت همه ی ما از تعریف اصل ولایت فقیه
   خواب خوشی داشته باشی عزیزم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   محبوبیت را در راهپیمایی ها می توان سنجید؟؟؟؟ آفرین موافقم. پس یک روز و یک ساعت و نه بیشتر و آن هم نه روز تعطیل و روز وسط هفته که همه کار و زندگی دارند و در میانه روز وسط گرمای تابستان یا سرمای زمستان و آن هم نه در خیابانهای مرکز شهر بلکه در وسط بیابان خارج از شهر و بدون هیچ وسیله ایاب و ذهاب عمومی و بدون بودجه دولتی و حمایت نهادهای خاص و بدون پذیرایی یا توزیع ساندیس و آب میوه مجوز بدهند تا طرفداران خاتمی تجمع و راهپیمایی برگزار کنند. خواهیم دید که حتی با شیوه سنجش شما که می فرمایید راهپیمایی ها است نیز محبوبیت خاتمی بسیار بیشتر خواهد بود. این گوی و این میدان.
   ضمنا شما اگر فرصت یافتی یک نگاه به قانون اساسی بیانداز

 5. فدایی ولایت گفت:

  0

  1

  کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودش رو به خواب زده نه
  این حال و روز شما ناشناس هاست
  ایشالا خدا به همه بصیرت بده

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   فدایی ولایت.انشاالله که هرچه زودتر آرزوی شما تحقق یابد و به رفیع درجات نائل بیایید.یک سوال ساده در کامنت بنده هست.دوباره آن کامنت را بخوانید. فقط اگر پاسخی دارید ما به گوش هستیم.اگر پاسخی ندارید پس فکر کنید ما خودمان را به خواب زده ایم و هرگز نمی توانید مار رابیدار کنید.بصیرتتان روز افززون باد.
   برجام در شورای عالی امنیت ملی به تصویب رسید و طبق اصل ۱۷۵ قانون اساسی مصوبات شورای عالی امنیت ملی پس از تایید رهبری قابل اجراست.آیا رهبری این مصوبه را تایید کرده اند؟اگر تایید رهبری را دارد پس رهبری هم در ایجاد این خسارت بزرگ نقش دارد.اگر رهبری تایید نکرده اند پس چرا از اجرای آن جلوگیری نشده است؟
   این سوال ناشی از بی بصیرتی ماست.امثال شما مدام در مقابل سئوالهایی از این دست فقط همان حکایت به خواب زدن و بیدار کردن و بصیرت و … را مطرح می کنید.سوال واضح است.اگر پاسخی دارید بفرمایید.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  فرمانده محترم سپاه لارستان :شك نيست نيروهاي سپاه مومن ترين افراد به انقلاب را در خود جاي داده است. شريف ترين فرزندان اين اب و خاك جان بركف رفتند و سخت ديگر برادران خود را در مسووليت گذاشتند . هويت يك ملت در سال هاي سال به وجود امده است هر حركتي براي مخدوش كردن اين هويت يعني از بين بردن يك ملت . اسراييل نه زمين داشت نه حكومت و از همه مهم تر نه هويت ملي سال ها انديشه مندان اسراييلي براي ايجاد يك هويت ملي تلاش كردند . به سختي، هر كس در زمينه تخصصي خودش ، زبان مرده عبري را به زباني زنده و خط عبري اصلاح و امروزي شد فرهنگ و عناصر خام استخراج و برجسته شد امروز يهودياني كه هر كدام از كشوري با فرهنگ و اداب و رسوم ان كشور به اسراييل مهاجرت كردند ، مجموعه اي از اداب خود را به فرهنگ بزرگتري دادند -خورده فرهنگ ها – در فرهنگي بزرگتر كه يهودي است را تقويت كردند. اغلب بزرگان صهيوني معتقد به سوسياليسم چنان از مذهب مي گفتند كه عوامشان ان ها را تلمودي مي ديد و شعار هر اسراييلي يك تلمودي را جا انداختند و شدند اسراييل كه مسلمانان را اين گونه كرده اند. ما به عنوان كشوري شيعي كه در همه زمينه ها فرهنگ حود را داريم چه كرديم ؟ با فرهنگ عدالت علوي – امروز وقتي از ارمان خود مي گوييم احساس مي كنيم جوانان پوز خند مي زنند . راهي نداريم جز اين كه تمامي خورده فرهنگها و خورده عقايد در زير يك عقيده بزرگتر جمع شويم يكي شويم مثل اوايل انقلاب ، يك ملت در هر حال و موقع يك ملت است و هيج عاملي قدرت ندارد خللي در ان بياندازد. اما ملتي كه از هم گسيخته اش كردند شكستنش بعيد نيست . تا قد راست كند زمان مي خواهد. هر حركتي كه به هم گرايي ختم شود دعاي صاحب اين مرز و بوم را با خود دارد

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  خرده فرهنگ صحيح است

 8. دوست گفت:

  1

  0

  امیر آقا! این تذهبون؟؟؟!!!

 9. عصر بیداری گفت:

  1

  0

  […] باز هم جلو جلو حرکت می کنید رهبر می گوید نقد منصفانه و شما می گویید خسارت محض چون منافع شخصی و گروهیتون ایجاب می کنه. باید از رهبری خجالت بکشید اگر پیرو رهبر هستید به حرفهای رهبری عمل کنید عملکرد شما در زمان فرمانداری خود گویای همه چیز است.من هم موافق خیلی موارد نیستم ولی اینگونه بی حساب و کتاب حرف زدن رو نمی پسندم.

 10. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  دعا می‌کنیم خدا به بهانه‌گیران عقل و فهم دهد

  سیدرضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اگر واقعاً قصد اطاعت و پیروی از رهبری داریم باید همه درباره برجام یک حرف داشته باشند و آن چیزی است که رهبری بر آن تأکید کردند،‌ گفت:‌ اهانت و ایجاد دوقطبی در حالی که رهبری آن را منع کردند معنا ندارد. بنابراین در داخل افراد یا گروه‌هایی نباید بهانه‌گیری کنند و بگویند ما قبلاً گفته بودیم نمی‌‌شود به این‌ها اعتماد کرد و شما گوش نکردید. این حرف‌ها را کنار بگذارید. سیدرضا اکرمی با بیان اینکه آدم‌های بهانه‌گیر همیشه بهانه می‌گیرند و نباید به آن‌ها توجه داشت، گفت: «این افراد یک روز بهانه هشت سال جنگ تحمیلی را می‌گیرند و می‌گویند باید بعد از آزادسازی خرمشهر مصالحه می‌کردید و اینقدر جنگ را طول نمی‌‌دادید، یک روز هم بهانه برجام را می‌گیرند و می‌گویند ما گفته بودیم نباید اعتماد می‌کردید. نباید به این افراد توجه شود. ما فقط دعا می‌کنیم خدا به آن‌ها فکر، فهم و عقل دهد.

 11. علیرضا گفت:

  0

  0

  ?درست است که بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های بزرگ اروپایی و غیر‌اروپایی، تحت فشار و تهدیدهای دولت آمریکا حاضر به همکاری اقتصادی با ایران نخواهند بود، اما این دلیل نمی‌شود که ما به دست خود مسیرهای باز کنونی همکاری خود با دولت‌ها و بنگاه‌های کوچک و متوسط خارجی را ببندیم.

  ? به راستی مخالفان برجام و طرفداران خروج از آن در شرایط کنونی چه تعریفی از منافع ملی دارند و با چه منطقی شعار خروج از برجام و بازگشت به وضعیت قبل از آن را می‌دهند؟

  ? برای رفع ابهام، بهتر است آنها سوای شعارهای کلی، صراحتا به این پرسش پاسخ دهند که خروج از برجام به‌طور مشخص چه منافع اقتصادی و سیاسی برای کشورمان در بر دارد؟

 12. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  مثل اینکه این دوستان ناشناس بهتر از دولت تدبیر میدانند که برجام چه دست اوردهایی داشته پیشنهادمیکنم که حتما دولت روحانی را در جریان قرار بدین چون خودشون واقعا نمیدونن دستاوردهای برجام چه بوده
  باور کن ثواب داره

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   فرض کنیم برجام فقط خسارت است و هیچ دست آوردی هم نداشته است.دولت مذاکره کرده و به یک توافق دست یافته است.این توافق در شورای عالی امنیت ملی تصویب شده است.مصوبه شورای عالی امنیت ملی طبق اصل ۱۷۵ قانون اساسی مورد تایید رهبری قرار گرفته است.در ادامه در کمسیون ویژه برجام که در مجلس تشکیل شده ساعتها به بحث و بررسی گذاشته شده است و در نهایت در صحن علنی به رای گذاشته شده و با رای اکثریت نمایندگان مجلس تصویب شده است.(یاد آوری می گردد که مجلس قبلی که همگی انقلابی و با بصیرت و لایت مدار بوده اند و نه مجلس فعلی که ادعا می شود لیست انگلیسی رای آورده است.) مجددا طبق قانون مصوبه مجلس در خصوص برجام در شورای نگهبان نیز در خصوص انطباق آن با شرع اسلام و قانون اساسی بررسی و تایید شده است.
   آیا همه بخشهای نظام که در شکل گیری و تصویب و اجرایی شدن برجام نقش داشته اند مقصرند؟ اگر اینگونه است پس چرا فقط دولت را محکوم می کنید؟ چرا به شورای عالی امنیت ملی گیر نمی دهید؟ چرا رهبری را در مورد ایتکه مصوبه شورای عالی امنیت ملی را تایید کرده اند مورد نقد قرار نمی دهید؟ چرا نمایندگان مجلس را محکوم نمی کنید؟

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  برجام ، جام جهان نماي فرهنگ ايراني است . صلح را براي خود و همه جهان مي خواهد . اگه كساني به اين مهم نايل آمدند اين پشتوانه فرهنگي ،قدرت چنين حركتي را به آنان داد اما اين پويش پايشي را درخواست داشت كه ظرفيت روحاني نبود . خصوص در زمينه هاي اقتصادي ، بعد از برچام چنان نفت فروختيم كه نگو . خدا حفظ كند كسي كه صندوق ذخيره ارزي را تشكيل داد. فرض كنيم يك تفكر عدالت محور و حامي منافع ملي وجود داشت تا بعد از برجام اين صندوق ، پر و پيمانه مي شد ( كرم بخشي نمي شد ريخت و پاش نمي شد . به سرمايه داري بازاري دلال صفت ميدان نمي داد كه با پمپاژ آن سرمايه ملي در جهت منافع طبقه بي درد طبقه اي را به وجود آورد كه براي سير كردن شكم عيال خود در استيصال كامل قرار گيرد.و …) امروز هيچ بادي جرات وزيدن به خود نمي داد نه اين كه با هر نسيمي ارزش پول ملي مث منار جنبيدن بگيرد و همان طبقه مفت خور بي درد فرياد برآورد آزادي سرمايه نيست ما مي خواهيم ثروت خود را به آن طرف ها ببريم نمي خواهيم از فروش و صادرات
  خون و پوست زنان و مردان شريف ، عوايدش را باز گردانيم . جاي امن بهتري برايش داريم. و حالا كه چنين است . من بدو تو بدو ، هر روز يك غايله

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه تفاوت دارد؟ اتاق با زر گاني و سر مايه بازاري و […] كه هيج جا در دنيا نمي توان نمونه اش را يافت + خصوصي سازي به سبك دوتاي قبلي دمار از انديشه و بن مايه انقلاب اسلامي ( انقلاب پابرهنه ها و مستضعفين كه مرتب در كلام بزرگ معمار انقلاب تكرار مي شد) درآورد .اگه يك صدم حساسيت هاي ديگه روي اين يكي پاي فشرده بوديم حال روزمان اين نبود . حال روزي كه وارثين زمين دوزخيان زمين شدند. آيه شريفه اي كه آرم سپاه است بايد نصب العين مي شد و همجون توتيا به چشم داشتيم تا گزند نبينيم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان