میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 ژانویه 2017 ساعت 1:17 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 760 بازدید

فرهنگیان اهمیت و جایگاه انقلاب اسلامی را برای دانش‌آموزان تبیین کنند

فیاض پور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، ضمن تشریح برنامه‌های متنوع دهه فجر:

فرهنگیان اهمیت و جایگاه انقلاب اسلامی را برای دانش‌آموزان تبیین کنند

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان از برگزاری ۱۵ برنامه متنوع به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این مدیریت خبر داد، و تأکید کرد: بسیاری از این برنامه ها در دهه فجر با محوریت دانش آموزان برگزار خواهد شد.

JASHN-5-6محمد فیاض‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در لارستان، با بیان اینکه دهه فجر آیینه تمام‌نمای ایثارگری، شجاعت و مبارزه مردم دلیر ایران است که باعث تغییر در مسیر تاریخ بشریت شدند، اظهار داشت: ملت ایران با ایجاد انقلاب اسلامی خود را از وابستگی و خودباختگی به‌سوی استقلال و آزادی سوق دادند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با اتکا به ایمانی راسخ، وحدت و انسجام ملی در سایه رهبری حضرت امام خمینی (ره) به تشکیل حکومت اسلامی مبادرت کردند، افزود: مردم ایران با تمام قدرت موفق به پیروزی در ۲۲ بهمن ۵۷ شدند.

مدیر آموزش‌ و پرورش لارستان دهه فجر را فرصتی برای تبیین و روشنگری وضعیت ایران اسلامی پیش و بعد از انقلاب و همچنین معرفی دستاوردهای نظام برای مردم دانست و تصریح کرد: فرهنگیان این وظیفه خطیر را دارند که با تشریح اهمیت و جایگاه انقلاب اسلامی آن را به دانش‌آموزان که نسل آینده را تشکیل می‌دهند، تبیین کنند.

معاون مدیرکل آموزش‌ و پرورش فارس با برشمردن بعضی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده دهه پرفروغ فجر در مدارس شهرستان لارستان، ادامه داد: این برنامه‌ها توسط خود دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی و غیره طرح‌ریزی شده است.

وی بابیان اینکه صدها برنامه در ایام دهه مبارک فجر در سطح مدارس لارستان بزرگ برگزار خواهد شد، یادآور شد: برگزاری همایش بزرگداشت شاعر نامی لارستان «صحبت لاری»، اجرای سرود یک‌هزار و ۳۵۷ نفری دانش‌آموزان، برپایی کاروان شادی در روستاها، جشنواره مسابقات هنرهای دستی و تجسمی، مسابقه انشا خاطره‌نویسی پیروزی انقلاب، نشست شورای امر به ‌معروف بسیج دانش‌آموزی ازجمله این برنامه‌هاست.

photo_2017-01-29_00-54-54

فیاض‌پور اضافه کرد: برگزاری نشست شورای دانش‌آموزی با حضور مسؤولان دیروز، امروز و فردا، برگزاری جشن انقلاب با حضور اعضای انجمن اولیا و مربیان، تجلیل از دانش‌آموزان برگزیده مسابقات هنری، برپایی نمایشگاه کتاب، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف، غبارروبی و زیارت قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده شهدا، جشنواره قصه‌گویی و غیره می‌توان اشاره کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان