میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 می 2019 ساعت 6:44 ق.ظ سرویس:مطلب شما 2 دیدگاه 296 بازدید

فریاد مطالبه «آب» و «راه» مردم لارستان ۱۰۰ ساله شد!

فریاد مطالبه «آب» و «راه» مردم لارستان ۱۰۰ ساله شد!

عبدالرضا علیزاده: قریب به صد سال مردم لارستان فریاد می زنند آب و راه می خواهیم!

هزاران نامه و طومار و ده ها نماینده در مجلس فریاد کشیدند و صدها بازرس ویژه و وزرا و مدیران کل و… از این شهرستان بازدید نمودند و گزارش مفصلی به مقامات تهران و مرکز استان ارائه نمودند ولی متاسفانه اقدام جدی و بایسته از سوی مسئولین انجام نشده است.

مردم لارستان از بدقولی مسئولین خسته شده اند. مگر دو محور ارتباط زمینی لار به جهرم و لار به بندرعباس در حال حاضر به عنوان دو محور مواصلاتی استراتژیک و بسیار با اهمیت در دسترسی سریع به خلیج فارس در کشور مطرح نمی باشد و از لحاظ نظامی به عنوان خط پشتیبانی خلیج فارس قلمداد نمی شود پس چرا این پروژه با تعلل وکندی و بی رغبتی مسئولین همراه می باشد و بصورت قاطع و جدی عملیات اجرایی نمی گردد؟!

همه می دانیم که سرجمع تمام پاسخ های مسئولین هر ساله بطور مکرر کمبود اعتبار اختصاصی از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور و استان است و با این اعتبار قطره چکانی این پروژه تمام شدنی نیست و تا ده ها سال دیگر این پروژه سر و سامانی نخواهد گرفت.

این پروژه اگر یک پروژه ملی و لازم و با اهمیت برای کشور می باشد حداقل می بایست ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سال ۱۳۹۸جهت آن منظور نمایند تا اداره کل راه و شهرسازی لارستان بتواند تا پایان سال جاری کاملا جمع و جور نماید در غیر اینصورت مردم لارستان باید سال های دیگر شاهد جان دادن عزیزان خود در این جاده مرگ و وحشت باشند.


2 نظر

 1. بهار گفت:

  0

  0

  با این روند و بی عرضگی مسئولان فریاد ما هزار ساله هم می شود

 2. ناشناس گفت:

  3

  0

  مقصر بخش عمده این مشکلات خیرین لاری هستند که بعنوان شومن فقط بدنبال نوسازی ادارات لارستان و ساخت ساختمان و درمانگاه های بی خاصیت هستند و اسم لار را بعنوان شهر پولدارها در ایران مطرح کرده اند.وگرنه همین خیرین میتوانند با یکجا کردن پولهایشان اقدام به ساخت اتوبان کنند و تا سالهای سال با دریافت عوارض اتوبانی هم خودشان منتفع شوند هم از محل این درآمد اقدام به توسعه همان اتوبان نمایند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان