میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 123 بازدید

فستیوال مدارس فوتبال فارس در «فیشور» برگزار می شود

فستیوال مدارس فوتبال فارس در «فیشور» برگزار می شود

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان درباره فستیوال مدارس فوتبال فارس که قرارا ست روز جمعه ۱۴ دی ماه در فیشور برگزار شود متنی را برای این سایت ارسال کرده است که در ادامه می خوانید:

***

همانگونه که شاخ و برگ و میوه درختان زیبایی دهنده ساقه تنومند و مرکز آن درخت می باشد لارستان بزرگ نیز به وسعت توابع آن بزرگ و پهناور و زیباست، در راستای سیاست های مدیران هیات فوتبال لارستان با بهره گیری از ظرفیت های کل این شهرستان، مشارکت عمومی فعالان و خیرین و پیشکسوتان را سبب شده است و نوید بخش آینده ای روشن در سایه این تعاملات ارزشمند برای فوتبال لارستان سرافراز و شهرستان های همجوار می باشیم.

به همين منظور و در راستای سیاست های هیات فوتبال لارستان مبنی بر تمرکز بر توسعه و رشد فوتبال و توجه ویژه به روستاها و شهرهای همجوار و توابع پس از بهره مندی از امتیاز میزبانی شایسته اوز، خور و گراش در برگزاری تست های استعدادیابی مدارس فوتبال اینک هیات فوتبال لارستان با افتخار اعلام می نماید فیشور را به پاس همت بلند خیرین آن و ورزشکاران و مدیران توانمند و فعال ورزشی به عنوان میزبان مسابقات قطب های مدارس فوتبال استان اعلام نماید و بدینوسیله از حسن همکاری معتمدین این روستا بالاخص ریاست پرتلاش هیات فوتبال بخش اوز و نماینده هیات فوتبال لارستان در این بخش کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

مثال هایی از این دست  و ظرفیت و توانمندي های بالای خیرین و فعالان ورزش وست در لارستان فراوان است که از جمله آن ها می توان به «مسابقات جام رمضان هرمود»، «جام تلاش» به میزبانی خور، تورنمنت مرکز شهرستان به همت خانواده جمال پور و دانشیار و مثال های متعدد دیگر اشاره کرد.

امتیاز میزبانی از نونهالان نخبه استان در قالب طرح گزینشی بمنظور راهیابی به تیم ملی توسط کمیته استعدادیابی هیات فوتبال لارستان از هیات فوتبال استان اخذ و در اختیار هیات فوتبال بخش اوز قرار داده شد که این نمایندگی نیز با توجه به توانمندی و بهره برداری از امکانات ورزشگاه جدید و تازه تاسیس پهنویه و معرفی این مکان قبل از افتتاح رسمی با تعامل و همکاری صمیمانه هیات مدیره این سایت و مدیران مدرسه فوتبال فیشور امتیاز میزبانی این رویداد بزرگ در سطح استان که با حضور مسئولین ورزش شهرستان و استان برگزار خواهد شد را به فیشور تقدیم نمودند.

این فستیوال طی یک روز  (جمعه ١٤ دی ماه) ويژه سنین نونهالان زیر ١٣ و ١٤ سال برگزار خواهد شد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    بخش بزرگ اوز. که. در حد. یک شهرستان دارای. امکانات. وپتانسیل. ورزشی. است. شایسته. برگذاری همه. تورنمتهای. فرهنگی. ورزشی. است. وروستای بزرگ. فیشور هم جزیی از این بخش اوز است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان