میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 نوامبر 2018 ساعت 9:39 ب.ظ سرویس:اجتماعی, شهر و شهروند 3 دیدگاه 497 بازدید

فعالیت مجمع شهرداری های لارستان بزرگ از سر گرفته شد/ شهردار لار: از پتانسیل گردشگری لارستان به نحو شایسته استفاده کنیم+ گزارش تصویری

فعالیت مجمع شهرداری های لارستان بزرگ از سر گرفته شد/ شهردار لار: از پتانسیل گردشگری لارستان به نحو شایسته استفاده کنیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این نشست شهردار لار به راه اندازی مجمع شهرداران وتشکیل جلسات متعدد و به دنبال آن خروجی های قابل توجه این مجمع در دوره های قبل اشاره کرد و افزود: پس از تغییر و تحول شوراها متاسفانه این مجمع به حالت تعلیق در آمده بود که امروز به حول قوه الهی مجددا با حضور نیروهای جوان و کارآمد و با هدف همفکری و یاری رساندن به یکدیگر و همچنین گام برداشتن در راه پیشرفت و آبادانی لارستان بزرگ این مجمع دوباره راه اندازی شد.

محمد رضا قنبرنژاد با بیان اینکه اعتماد مردم به شهرداری را باید از اساس و پایه های کار خود قرار داد، گفت: اگر شهروندان به شهرداری اعتماد کنند آمادگی خود را برای قدم برداشتن در راه آبادانی شهر را اعلام کرده و تا زمانی که این اعتماد در مردم بوجود نیاید، مشارکت حداکثری و سرمایه گذاری محقق نمی شود.

وی افزود: شهرداری ها در بحث جذب گردشگر از پتانسیل های موجود بدرستی استفاده نکرده که امیدواریم این مجمع رونق بخش صنعت گردشگری باشد.

محمدرضا قنبرنژاد به راه اندازی انجمن خیرین شهرساز با کمک مجمع شهرداری های لارستان اشاره کرد و افزود: با تاسیس این انجمن، شهرداری های عضو باید از فرصت هایی که برای خیرین بوجود می آید استفاده کافی را در جهت عمران شهر ببرند.

یکی از مشکلات مهم شهرداری ها  بازیافت و دفن زباله است

شهردار لار گفت: یکی از مشکلات مهم شهرداری ها بازیافت و دفن زباله است که امید است با همفکری و همکاری یکدیگر این بحث مهم را در منطقه به سرانجام برسانیم.

شهرداران شهرهای گراش، اوز، خور، جویم، لطیفی و ارد که در این جلسه حضور داشتند در حضور آرش اسد پور ناظر عالی استانداری فارس در شهرهای لارستان،خنج و گراش نقطه نظرات ارزنده ای را ارائه نمودند که در پایان این نقطه نظرات جمع بندی و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

راه اندازی کمیته همسان سازی عوارض شهرداری ها با مدیریت شهرداری لار و عضویت کارشناسان شهرداریها، از مصوبات اصلی این جلسه بود.

مجمع شهرداری های لارستان بزرگ از سال ۱۳۹۰  و با تشکیل ۱۱ جلسه پس از وقفه چند ساله مجدداً با هدف ایجاد رویه مشترک در جهت ارتقای جایگاه لارستان بزرگ  با تأکید بر توانایی های شهرها، تلاش در جهت تقویت کمک و ارتقای شهرهای منطقه، تشکیل که این جلسات به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.


3 نظر

 1. خلیل گفت:

  0

  0

  سلام
  مکان جلسه کجاست؟
  غیر از شهردار لار کسی دیگه صحبت نکزده؟!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   واقعاکه ……نام مکان و کسانی که صحبت کرده اند نیستش…………..عجیب اما واقعی…….

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام. دقت کردین مسولین محترم فقط سخنران خوبی هستند. همه می گویند که از پتانسیل گردشگری لار استفاده شود. خب مسول محترم این همه می دانند. حضرتعالی بفرمایید چه میزان بودجه صرف این امور کردید و چقدر توانستید از وزارتخانه ها بودجه بگیرید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان