میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 دسامبر 2019 ساعت 1:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 392 بازدید

فقیهی: ابالفضل زمانه ام/ افتخار می کنم در دور اول، رئیس ستاد «احمدی نژاد» بودم

فقیهی: ابالفضل زمانه ام/ افتخار می کنم در دور اول، رئیس ستاد «احمدی نژاد» بودم

به گزارش «آفتاب لارستان»: سومین روز ثبت نام از نامزدهای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با حضور «حسین فقیهی» فعال سیاسی و روزنامه نگار اهل گراش وارد مرحله ی جدیدی شد.

حسین فقیهی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

دوست دارم راه شهدا را ادامه دهم

وی که فارغ التحصیل رشته ی روان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد، دارای دکترای تخصصی دوره ی کسب و کار با ۲۱ سال سابقه ی کار، مالک و موسس دو کارخانه و همچنین نویسنده کتاب «رازهای ترک سیگار به روش هیپنوتیزم» است، ضمن معرفی خود اظهار کرد: دوست دارم در راستای خواسته هایی که شهدا داشتند و به خاطر آن به جبهه ها رفتند و شهید شدند و انتظار داشتند که کشورشان پر از شور و عشق و پیشرفت شود اما متاسفانه این چنین نشد، حرکت کنم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: دوست دارم با همان جسارت، هویت و روحیه ای که شهدا و رزمندگان داشتند وارد عرصه انتخابات شوم البته حضور من در این عرصه همچون جبهه رفتن آن زمان هاست که بسیاری از مادرها، همسران و دوستان شان راضی نبودند، آمدن من هم چنین قضیه ای را تداعی می کند.

فقیهی خاطرنشان کرد: کار اخیر من، سخنرانی علوم روان شناسی است و ما الآن در جامعه ای زندگی می کنیم که مردمانش به خاطر مشکلات روز به روز ناامیدتر می شوند بنابراین دوست دارم با سخنرانی هایم روحیه، امید، شور و شوق را در وجود مردم نهادینه کنم. این همان چیزی است که امام خامنه ای بیان کردند که یقینا آینده خوبی خواهیم داشت و کشورمان به سمت گل و بلبل پیش خواهد رفت و اکنون که کشور به دست نامحرمان افتاده باید تلاش کرد از آن ها پس گرفت.

ابالفضل زمانه ام

وی در مورد هدف از حضور در انتخابات گفت: نه فرماندار گراش مرا دوست دارد و نه شورای شهر به طوری که حتی روزنامه ام را نیز پاره می کنند. در واقع، هر کسی که سطحش بالاتر است از من نفرت دارد و این یعنی مفید بودن چون تنها کسی که جلوی فرماندار می ایستد منم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: یک ابالفضلی ام و ابالفضل زمان باید گامش را محکم بردارد و نباید کم بیاورد.

رویکرد من جوان محوری است

فقیهی خاطرنشان کرد: من روان شناسم، روان شناسی که می خواهد حال مردم را خوب کند، کانون خانواده ها باید رشد کند. افتخار می کنم که در دوره ی اول رئیس ستاد آقای احمدی نژاد بودم، نخستین و دومین فرماندار گراش را خودم آوردم اما چون ضعیف بودند هر دویشان را اخراج کردم. رویکرد من جوان محوری است و الآن از کسانی که به راحتی نام آقای روحانی را آوردند و بعد از ایشان فاصله گرفتند، گله دارم آن ها باید بیشتر احساس مسئولیت کنند.

به جناح خاصی وابستگی ندارم

وی در مورد وابستگی حزبی اش گفت: به جناح خاصی وابستگی ندارم اما از سال ۸۴ پرچمدار اصول گرایی بوده ام که آن ها نیز درگیر یک سری هواپرست و خود پرست شدند و کم آوردند. الآن، رویکرد من فقط شهدا و آرمان هایشان است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین کتابی که مطالعه کرده اید چه زمانی بوده است اظهار کرد: هر روز از شش صبح که بیدار می شوم تا نه شب که کارم تمام می شود، سر و کارم با کتاب است.

فقیهی در پاسخ به این سوال که آخرین روزی که به سینما رفتید کی بود و چه فیلمی دیدید تصریح کرد: سینما را بسیار دوست دارم و در هفته دو شب را به رفتن به تئاتر و سینما اختصاص می دهم و آخرین فیلمی هم که دیده ام فیلم «ماجرای نیمروز، رد خون» بود.

وی در مورد شعار انتخاباتی اش اظهار کرد: از آنجایی که برگرفته از طیفی جوان هستم می خواهم خیلی به جوانان بها دهم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

چند همسری: سوال شیرینی است چون اکنون نزدیک به چهار میلیون دختر مجرد بالای ۳۰ سال داریم. برای آن ها باید کاری کرد اما باید راهکار اسلامی و علمی پیدا کنیم.

افزایش قیمت بنزین: یاد دوران آقای احمدی نژاد عزیزم می افتم. در آن موقع و شب گرانی بنزین حتی یک خلل کوچک هم وارد نشد.

اعتراضات آبان ماه ۹۸: این اعتراضات طبیعی بود.

استان لارستان: باید رویکردی داشته باشیم که کل منطقه ی جنوب فارس رها شوند و خدمات بیشتری به آن ها برسد.

سایت «آفتاب لارستان»: حمید منشی را به عنوان شخصیتی گرانبها می شناسم و ضمن اینکه تفکر اصلاح طلبی دارد اما دوست داشتنی است و به ایشان ارادت دارم هرچند که با این سایت خیلی سر و کار ندارم و فقط مطالب را در گروهش می بینم که بسیار قشنگ و زیبا انجام می دهند.

ترامپ: ما کاری به ترامپ آمریکا نداریم امیدوارم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، شخصیتی همچون ترامپ وجود نداشته باشد و با حضور در کمیسیون اصل نود، امیدوارم بتوانم پاچه ی ترامپ های کشورمان را که کم هم نیستند بگیرم.


3 نظر

 1. خلیل گفت:

  0

  0

  شما بیجهت کاندبد شدی.
  وقتی شخصیتی مثل اقا علا امده نباید تو کاندید شوی.
  ادم باید جایگاه خود را بداند و ادب و احترام بزرگتر را رعایت کند

 2. دیده بان! گفت:

  0

  0

  برو جمع اشواکن!
  هرکی از ننش قهر اشکرده خو کاندید اکردای

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین بر شما دولت عدالت گستر مجدد بر میگردد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان