میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 795 بازدید

فوتبالیست گراشی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

رییس اداره ورزش و جوانان گراش خبر داد

فوتبالیست گراشی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، ۲۷ بازیکن را به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت کرد که نام محسن محمدی، فوتبالیست گراشی در میان این افراد دیده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: این بازیکن گراشی پس از ارائه بازی های قابل قبول در رقابت های باشگاه های کشور به تست نهایی استعدادیابی تیم ملی دعوت شد و این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشت و به جمع بازیکنان ملی پوش فوتبال کشور پیوست.

وی خاطرنشان کرد: محسن محمدی کاپیتان تیم فوتبال هلال احمر شهرستان گراش است که این تیم چندی پیش موفق شد به لیگ دسته یک جوانان کشور صعود کند.

رییس اداره ورزش و جوانان گراش افزود: اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور از ۲۵ خردادماه سال جاری زیر نظر عباس چمنیان در تهران آغاز می شود و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت.

حسن نژاد در پایان با اشاره به اینکه این اردو به منظور آمادگی بازیکنان نوجوانان کشورمان جهت حضور در رقابت های جام جهانی هند است، تأکید کرد: تمامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان باید روز ۲۵ خردادماه سال جاری با حضور در مرکز ملی فوتبال ایران خود را به مربیان تیم ملی معرفی کنند.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    فوتبالیست. اوزی. هم. در این. اردو تیم ملی. نوجوانان. دعوت. شده. است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان