میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 دسامبر 2019 ساعت 6:05 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 757 بازدید

فیروزی: شعارم، «مردم سالاری» است/ مستقل هستم/ با FATF موافقم

فیروزی: شعارم، «مردم سالاری» است/ مستقل هستم/ با FATF موافقم

سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در فرمانداری ویژه ی لارستان به اتمام رسید.

به گزارش سایت «آفتاب لارستان»، در سومین روز ثبت نام که شاید پر ترافیک ترین و شلوغ ترین روز از ابتدا تاکنون بوده است، پنج نفر از شهرستان های لارستان، گراش و اوز نام نویسی کردند.

«نعمت ا… فیروزی» نخستین نامزدی بود که در بین خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

وی ضمن معرفی خود گفت: نعمت ا… فیروزی ساکن روستای توحید کهنه و متولد سال ۱۳۵۰ هستم. کارشناسی ارشد شهرسازی با گرایش برنامه ریزی شهری دارم و دانشجوی رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع دکترا هستم. از سال  ۱۳۹۶ وارد عرصه اجرایی شدم؛ اولین گامم در روستای «کهنه جدید» تحت عنوان «شهرک توحید» بوده است که به عنوان ریاست شورا و عضو شورای بخش اوز و پس از چندی به عنوان ریاست شورای بخش اوز انجام وظیفه کرده ام.

برای اعتلای کشورم و لارستان کهن، پا به عرصه ی انتخابات گذاشته ام

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد هدف از شرکت در انتخابات اظهار کرد: حس مسئولیت و وظایفی که بر عهده ی هر شخص ایرانی است مرا بر آن داشت که جهت اعتلای هر چه بیشتر کشورم، پرچم مقدس جمهوری اسلامی، کل ایران اسلامی و پویایی و سرزندگی لارستان کهن برای نخستین بار از شهرستان نوپای اوز که مدت هفتاد سال در انتظار شهرستان شدن بود و به لطف بزرگان و سران جمهوری اسلامی ایران نهایتا این انتظار در تاریخ دهم آبان ماه برآورده شد در انتخابات شرکت کنم.

بحث فرهنگ و آموزش، دغدغه اصلی ام است

فیروزی در مورد مهم ترین برنامه هایش پس از ورود به مجلس تصریح کرد: امیدوارم هر کسی که از دیدگاه جامعه مورد تایید بود، به این مهم دست یابد. اما اگر من انتخاب شدم سعی می کنم با جان و تمام توانایی در خدمت جمهوری اسلامی ایران و مردم باشم؛ البته مباحث بسیاری در بخش های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و… وجود دارد اما بحث فرهنگ و آموزش دغدغه اصلی ام است که با کمک مشاورانم، تلاش می کنیم کمبودها را در تمام زمینه ها بررسی کنیم و در این راه برایم فرقی نمی کند که از اوز آمده باشم یا لار و خنج و گراش.

مستقل هستم

وی در مورد جناح سیاسی و وابستگی حزبی اش نیز خاطرنشان کرد: مستقل هستم و شعارم مردم سالاری است. تا این لحظه قصد ائتلاف ندارم اما بقیه امور با توکل بر خدا و نظر مشاوران و معتمدان است.

دانشگاه، سراسر کتاب است

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالات اختصاصی «آفتاب لارستان» در مورد آخرین باری که به سینما رفته اید کی بوده تصریح کرد: صادقانه بگویم چندین سال است که به سینما نرفته ام و شاید بحث من صرفا سینما نبوده است.

نعمت ا… فیروزی در پاسخ به سوالی در مورد آخرین کتابی که خوانده نیز گفت: افتخار می کنم که با این سن دانشجوی پذیرفته شده ی رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع دکترا و دارنده ی مدرک کارشناسی ارشد در رشته شهرسازی با گرایش برنامه ریزی شهری ام؛ بنابراین معتقدم که دانشگاه، سراسر کتاب است.

وی در پایان نظر خود را در مورد هر کدام از موضوعات زیر بیان کرد:

کودک همسری (ازدواج کودکان): شدیدا مخالفم

چند همسری: شدیدا مخالفم

اعتراضات بنزینی آبان ماه ۹۸: این بحث شاید در حیطه ی من نباشد و تصمیم گیرندگان اصلی افرادی دیگر هستند اما اگر بشود قیمت بنزین را در یک فرآیند پنج ساله افزایش داد بسیار بهتر است.

اینستکس: موافقم

FATF: موافقم

سایت «آفتاب لارستان»: کاملا موافقم

بی بی سی: خیر

سید محمد خاتمی: اگر هدف، اصلاح طلبی یا اصول گرایی باشد، من نه اصول گرایم نه اصلاح طلب اما هر نماینده ای که پا به این میدان می گذارد هدف اول و آخرش اصلاحات برخی از امور در جامعه است.

شهرستان اوز: افتخار می کنم


6 نظر

 1. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  چرا سوالات انحرافی پرسیدید….

 2. اوزی گفت:

  0

  0

  برنامه وافکار ایشان اطلاح طلبانه ود مجموع خوب است اما باید دید که اولا تایید میشوند تا برسیم به بقیه موارد

 3. ابراهیم نجم الدینی از اوز گفت:

  0

  0

  بنده ابراهیم نجم الدینی از اوز به اتفاق چندتن از دوستان تا محل ثبت که درتالاربزرگ وزیبای فرمانداری ویژه لارستان ثبت نام به عمل می آمدعلی رغم میل جناب فیروزی که براین اعتقادبودند که خودش وخدای خودش خواهدرفت که با اصرار اخوانش وما تعدادی محدودی همراهی کردیم.درمصاحبه اشان که درمحیط همین تالارانجام شد ما همراهان ناظرمصاحبه اش بوده ایم .که ضمن معرفی خودشان،درجواب اینکه با چه انگیزه ای وارد میدان شده؟ ازآینده جوانان منطقه که تحت هرشرایط سخت توانسته اند مدرک تحصیلی تاآنجایکه توان ذهنی وهوشی داشته اند خوانده اند که آن هم نهِ همه اشان. حالابزرگترین مشکل که دغدغه اغلب قریب به اتفاقشان نداشتن مسکن است که گاهی سبب میشود امید وشادابی از دست بدهند چون گاهی پای صحبت این جوانان که سرمایه مملکت وآینده سازان کشورمان هستند می نشیند هرانسان متعهدی که باشدبایداحساس نودوستی داشته باشد که این احساس عملاً به حقیر دست داده تاازاین راه که الحمدالله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برایمان مهیا کرده وارد شویم وحرف دل این جوانان که الحق بهترین ذخیره مملکت هستند به گوش مسولین برسانیم شاید مشکل مسکن جوانان حل شد .هدف من دردرجه اول رسیدگی به اوضاع مسکن . پرسیده شد اصلاح طلب یااصول گرا هستند که:گفت هیچکدام ولی درپی اصلاحات هستم دررابطه با نرخ ونوع توضیح بنزین سوال شد که گفت اگر این تصمیم دربرنامه مثلاً ۵ ساله گذاشته شده بود هم رضایت هم وطنان جلب وفراهم می شد وهم دولت باداشتن فرصت بیشتر نتیجه رضایتمندتری می گرفت .برای جناب فیروزی آرزوی موفقیت دارم بااحترام ابراهیم نجم الدینی از اوز

 4. دانشجو اوزی گفت:

  0

  0

  کارت درسته آقای فیروزی عزیز!
  متاسفانه امیدی به رای آوردنتون نیست، حتی اگه تایید صلاحیت بشید!
  و از طرفی قصد رای دادن ندارم کلا، ولی با اینکه حتم دارم رای نمیارید، اگه می خواستم به کسی رای بدم، به شما می دادم.
  باعث افتخار اوز هستین که لااقل شهامت اسم نویسی داشتین، نه مثل بعضی ها…

 5. قشر ضعیف گفت:

  0

  0

  خیلی از این نمایند ها اومدن وقول وعده دادند این هم مثل بقیه

 6. 0

  0

  با سلام خدمت اقای فیروزی
  و مردم خونگرم اوز
  من دانشجوی فیروز اباد و ساکن اوزم

  درباره سخنان اقای فیروزی باید بگم . درود ب شهامتت

  افرین ب این اراده .. ان شاءالله موفق باشید من خانواده و خود شما را ندیده ام اما از تعریف هایی ک بچه ها و دوستان اوزی ام کردن میدونم ک از یک خانواده بسیار متشخص . و سرشناس هستین در خانواده چندین پزشک و پرستار و مهندس دارید .. امیدوارم ک مردم اوز قدر همچین ادمایی ک قصد کمک ب همنوع خود را دارن بیشتر بدونن و اگاهانه رای بدن . موفق و موید باشید . با احترام . احسان دانشجوی اوز

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان