میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 119 بازدید

فیلم تحسین شده «سرخ پوست» در گراش اکران و در لار نقد و بررسی می شود

فیلم تحسین شده «سرخ پوست» در گراش اکران و در لار نقد و بررسی می شود

«سرخ پوست» فیلم سینمایی تحسین شده و درحال اکران کشور به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ اعضای انجمن سینمای «هنرسرای شهروند» یکشنبه ۳۰ تیرماه این فیلم را در سینما فرهنگ گراش تماشا و در نشست هفتگی خود در روز دوشنبه ۳۱ تیرماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نقد و بررسی خواهند کرد.

سرخ‌پوست فیلمی به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۵ رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد.

نوید محمد زاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی و مانی حقیقی بازیگران این فیلم ۱۰۰ دقیقه ای هستند.

در خلاصه فیلم سرخپوست آمده است:

سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از زندانیان به نام احمد سرخ‌پوست همراه با دیگر زندانیان نبوده‌است. تحقیقات بعدی، جاهد را مطمئن می‌سازد که سرخ‌پوست در زندان است و در جایی پنهان شده‌است…

گفتنی است «سرخ پوست» سیزدهمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان