میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 257 بازدید

فیلم تحسین شده «پرویز» را در هنرسرای شهروند تماشا کنید

فیلم تحسین شده «پرویز» را در هنرسرای شهروند تماشا کنید

فیلم سینمایی «پرویز» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه۲۱ دی  ماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار(پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

نقد و بررسی فیلم «پرویز» مانند جلسه های گذشته به صورت گفتگومحور خواهد بود.

«پرویز» فیلمی به کارگردانی مجید برزگر و نویسندگی حامد رجبی، بردیا یادگاری و مجید برزگر ساختهٔ سال ۱۳۹۱ است. این فیلم اولین بار در شصتمین دوره جشنواره فیلم سن‌سباستین به نمایش در آمد و در ایران در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر، خارج از مسابقه و در بخش جشنواره جشنواره‌ها به شکل محدود نمایش داده شد و بسیار مورد استقبال تماشاگران و منتقدین سینمای ایران قرار گرفت. فیلم «پرویز» جوایز زیادی را از جشنواره های معتبر جهانی دریافت داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است؛ پرویز مردیست پنجاه ساله که همیشه با پدرش در شهرک آتی ساز تهران آرام زندگی کرده است. وقتی پدر پرویز، که تصمیم به ازدواج گرفته از او می خواهد خانه را ترک کند، پرویز ناگهان خود را در جهانی جدید و بیگانه می یابد. او تصمیم می گیرد به پدر و اهالی شهرک نشان دهد که نمی توانند به این آسانی او را از زندگی شان حذف کنند.

گفتنی است هنرسرای  شهروند پیش از این و در هفته های گذشته قریب به ۲۰ فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در اكران و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان