میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 اکتبر 2019 ساعت 6:35 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 299 بازدید

فیلم ترسناک «ما» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم ترسناک «ما» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم سینمایی «ما» (Us) به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۱۵ مهرماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

«ما» یک فیلم آمریکایی ۱۲۰ دقیقه ای در ژانر ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جوردن پیل و محصول سال ۲۰۱۹ است. لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، الیزابت ماس، یحیی عبدالمتین دوم، و آنا دیوپ ستارگان فیلم هستند. فیلم، داستان یک خانواده را دنبال می‌کند که که در تجربه‌ای هراس‌انگیز با همزادهای خود مواجه می‌شوند.

ما نخستین بار در فستیوال جنوب از جنوب غربی به روی پرده رفت و با استقبال گسترده منتقدان همراه بود و در زمینه فیلم‌نامه، کارگردانی، موسیقی و عملکرد تیم بازیگران مورد ستایش قرار گرفت. ما ۲۵۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که بودجه ساختش ۲۰ میلیون دلار بوده‌است.

«ما» بیست و سومین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند لار مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.

گفتنی است پس از بررسی چند فیلم شاخص در ژانر سینمای جنگ، از چند هفته پیش گروه سینمایی هنرسرای شهروند به سراغ ژانر معمایی، جنایی و وحشت رفته است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان