میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 اکتبر 2019 ساعت 12:00 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 185 بازدید

فیلم «موروثی» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم «موروثی» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم سینمایی «موروثی» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

موروثی فیلمی در ژانر ترسناک به کارگردانی آری استر است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تونی کولت، گابریل بیرن و آن داود اشاره کرد.

داستان فیلم در زمانی که بزرگ خاندان گراهام فوت می کند، دخترش، آنی، احساس می کند که او همچنان در بین خانواده آنها حضور دارد و به طرز عجیب و غریبی با دختر آنی، یعنی چارلی، انس گرفته است. به این ترتیب، در حالیکه تمام خانواده تحت تهدید یک نیروی فراطبیعی قرار دارد، آنی باید در میان تاریکی ها کاوش کند و از سرنوشت به ارث رسیده شوم خود فرار کند. این فیلم در ژانرهای درام، ترسناک، معمایی و هیجان انگیز قرار می گیرد.

«موروثی» بیست و چهارمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند لار مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.

گفتنی است پس از بررسی چند فیلم شاخص در ژانر سینمای جنگ، از چند هفته پیش گروه سینمایی هنرسرای شهروند به سراغ ژانر معمایی، جنایی و وحشت رفته است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان