میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 اکتبر 2019 ساعت 5:02 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 152 بازدید

فیلم «نیمه تابستان» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم «نیمه تابستان» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم سینمایی «نیمه تابستان» (Midsommar) به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۲۹ مهرماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

نیمه تابستان، یک فیلم در ژانر ترسناک به کارگردانی آری استر است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جک رینور، فلورنس پیو، ویل پولتر، و ویلیام جکسون هارپر اشاره کرد.

آری آستر، فیلمساز جوانی است که سال گذشته با ساخت فیلم ترسناک « موروثی » توانست توجه مخاطبین و کارشناسان سینمایی را به خود جلب کند. اولین فیلم سینمایی این کارگردان چنان از پختگی و تسلط در اجرا برخوردار بود که بسیاری نوید ظهور یک فیلمساز مستعد در سینما را دادند.

داستان «نیمه تابستان» با فاجعه ای تراژیک برای دنی (فلورنس پیو) آغاز می شود که طی آن عزیزانش را از دست می دهد. در این شرایط دنی به شدت از لحاظ روحی شکننده شده و حضور نه چندان موثر نامزدش کریستین (جک رینور ) نیز کمک چندانی به وضعیت او نمی کند. در این شرایط و در حالی که دوستانِ کریستین تمایل چندانی به پایداری ارتباط او با دنی ندارند، وی تصمیم می گیرد از دنی درخواست کند تا در سفری که قرار هست به همراه دوستانش به یکی از مناطق دور افتاده سوئد داشته باشند، او را همراهی کند. دنی که در شرایط مناسب روحی قرار ندارد می پذیرد که آنها را همراهی کند اما…

«نیمه تابستان» بیست و پنجمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند لار مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.

گفتنی است پس از بررسی چند فیلم شاخص در ژانر سینمای جنگ، از چند هفته پیش گروه سینمایی هنرسرای شهروند به سراغ ژانر معمایی، جنایی و وحشت رفته است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان