میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 264 بازدید

فیلم «پازلی ها» روایت بیم و امید دانشجویان فن آفرین را در هنرسرای شهروند لار ببینید

فیلم «پازلی ها» روایت بیم و امید دانشجویان فن آفرین را در هنرسرای شهروند لار ببینید

فیلم «پازلي ها» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه ٩ آذر ماه ساعت ۱۸ در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

همراهان مهمان در اجرای برنامه نقد و بررسى فيلم اين هفته مركز آموزش بازرگانى و مركز رشد واحد هاي فناور لارستان خواهند بود.

فيلم مستند «پازلى ها» با موضوع كار و كارافرينى توليد شده است. اين مستند روايت چند دانشجوى بيرجندى است كه مي خواهند با يك ايده تازه در صنعت رايانه، كسب وكار جديدي خلق كنند.

آنها به تهران مي آيند تا به آرزويشان برسند، اما نمى دانند كه دقيقا چگونه بايد موفق شوند…

كارگردان اين مستند مهدي گنجى است كه اين فيلم را بر اساس طرحى از رضا بهرامي نژاد ساخته است.

اين فيلم يكى از فيلم هاى مجموعه كارستان است كه به مقوله كار آفرينى مي پردازد. مشاور تهيه و توليد پروژه كارستان، كارگردان صاحب نام سينماى ايران رخشان بنی اعتماد داشت.

حوزه فرهنگي و اجتماعى شهردارى لار كه سال گذشته جشنواره فرهنگ شهروندى را با موضوعات مختلفى نظير فرهنگ كار، توليد و دورى از مصرف گرايى برگزار نمود، نگاه ويژه اى به مقوله كار و كار آفرينى دارد. اين حوزه بر آن است كه در آينده نزديك باهمكارى مركز رشد واحد هاي فناور لارستان مجموعه برنامه هاي فرهنگى و هنرى را در اين زمينه در شهر لار برگزار نمايد.

آغاز اين همكارى با نمايش فيلم مستند پازلى ها در مجموعه برنامه هاى سينمايى هنرسراى شهروند شكل گرفته است. بنای این طرح همکاری بر این است كه به زودى سلسله نشست هایی تحت عنوان «سينما كار آفرينى» با این مجموعه و مركز آموزشى بازرگانى لارستان  به صورت مستقل در هنرسراي شهروند برگزار گردد.

جلسات اكران و نقد و بررسي فيلم هنرسراي شهروند كه اين هفته ميزبان اين ويژه برنامه است با حضور كارشناسان مهمان؛ فرزاد قناعت پور (سرپرست مركز رشد واحد هاى فناور لارستان)، مجتبی اسمائی(مدير وبسايت بازار لارستان) و محمد علي جمشيدي(مسول دفتر تجاري سازي پارك علم وفناوري فارس) برگزار خواهد شد.

پس از اكران فيلم همراه با نقد هنرى اين اثر مستند؛ كارشناسان به بررسى فرصت ها و چالش هاى راه اندازي استارتاپ هاي اينترنتى خواهند پرداخت.

گفتنی است هنرسرای  شهروند پیش از این و در هفته های گذشته پانزده اثر فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در اكران و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان