میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 239 بازدید

قبور مطهر شهدای لارستان توسط مسئولان گلباران شد

قبور مطهر شهدای لارستان توسط مسئولان گلباران شد

همزمان با سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، طی آیینی با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم گلزار مطهر شهدای لارستان گلباران و عطرافشانی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهداء والا مقام در  مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مسئولین و اعضای شوراء اسلامی شهر لار و قشرهای مختلف مردم، قبور مطهر شهدا لارستان گلباران و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر را گرامی داشتند و با آنان تجدید میثاق کردند.

فرماندار ویژه لارستان هم در این مراسم در سخنانی کوتاه با گرامي داشت ياد و خاطره تمامي شهدا و ايثارگران عمليات بيت‌المقدس و تبريک سوم خرداد روز ملي ايثار، مقاومت و پيروزي، افزود: ما امروز وظيفه‌داريم ياد شهدا و ايثارگران را بيش از پيش در دل‌ها زنده نگه‌داريم.

حسنی تصریح کرد: امنیت و آرامش کشور ایران به برکت خون شهدا است و امیدواریم که بتوانیم به خون شهدا و اهداف آنان وفادار باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان