میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 سپتامبر 2019 ساعت 9:04 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 206 بازدید

قدردانیِ رییس پیشین هیئت «بدمینتون» لارستان از مدیران ورزشی شهرستان

با انتشار متنی در رسانه‌ها انجام شد

قدردانیِ رییس پیشین هیئت «بدمینتون» لارستان از مدیران ورزشی شهرستان

رییس پیشین هیئت بدمینتون لارستان که به تازگی از مسئولیت خود کناره‌گیری کرده، متنی منتشر کرده و با اشاره به حضور ۳۷ ساله‌ی خود در عرصه ورزش شهرستان، از رییس اداره ورزش و جوانان و دیگر اعضای هیئت بدمینتون و ورزشکاران این رشته تقدیر و تشکر کرده است.

متن تقدیر و سپاسِ جلال احمدی راد که از طریق فضای مجازی در اختیار ما قرار گرفته به این شرح است:

منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت؛ (سوره ابراهیم – آیه ۷) هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات؛ پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب
 
اینجانب جلال احمدی راد به مدت ۳۷ سال در خدمت ورزش هندبال و بدمینتون این شهرستان بوده و فعالیت کرده ام و حدود ۲۴ سال سکان و مسئولیت هیئت بدمینتون شهرستان را به عهده داشته و حال باید این سکان بدست جوانان مستعد و باتجربه و تحصیل کرده داده  شود. امیدوارم در این راه پایدار و موفق باشند
در اینجا جا دارد از روسای گذشته و حال اداره ورزش و جوانان لارستان و هیئت بدمینتون استان فارس که این بنده حقیر را حمایت کرده اند، تشکر کنم.
همچنین از رئیس محترم اداره ورزش و جوانان لارستان جناب آقای طیبی و همکاران محترمشان که مرا مورد لطف خود قرار داده؛ از دبیر هیئت بدمینتون لارستان اقای سید صابر راست خدیو و نایب رئیس آن سرکار خانم شیما علیرضایی که در همه مراحل همکاری صمیمانه با بنده داشتند؛ سپاسگزارم.

یگانه آفریدگار من، تو را سپاس می‌گویم که مرا از تمام وابستگی‌ها می‌رهانی و ترس از دست دادن را از من دور کردی و چنان روحم را بزرگ کردی که دلبسته باشم نه وابسته.
 
   با آرزوی موفقیت
   جلال احمدی راد


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان