میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 498 بازدید

قدردانی تعدادی از کسبه شهرقدیم لار از شهردار

قدردانی تعدادی از کسبه شهرقدیم لار از شهردار

اهالی و کسبه یکی از محله های شهرقدیم لار با حضور در محل کار شهردار این شهر، از اقدام خداپسندانه مجموعه شهرداری لار قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در پی زیرسازی و آسفالت خیابان جنب پاساژ وطن پرست که بدلیل وجود مجتمع تجاری و بازارچه های مختلف در این محل یکی از مکان های پرتردد شهر محسوب می شود و تا پیش از این به علت خاکی بودن مسیر، مشکلات زیادی برای اهالی بوجود آورده بود، تعدادی از ساکنین و کسبه با حضور در محل دفتر کار شهردار از اقدام خداپسندانه مجموعه شهرداری قدردانی کردند.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  1

  متاسفم برای برخی از مسئولین لار که نمیگذارند منتخب مردم در شورای شهر به راحتی انتخاب مناسبی برای شهردار اینده شهر داشته باشند….این کارها بی احترامی به آرای مردم است….و میخواهند بخاطر منفعت طلبی خودشان دست به تهدید و دادن مسئولیت به اعضا و بسیاری کارهای خلاف انسانی دیگر را انجام دهند….
  چرا باید برای شهر فقط عده ای خاص تصمیم بگیرند …. مگر فقط این افراد باید برای شهر تصمیم گیری کنند….

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  شهردار کارت درسته

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  ضمن تشكر از خدمات صادقانه شهردار لار متاسفم از برخي مسئولين اول شهرستان حتي برخي در حوزه و نهادهاي نظامي با فشار بر شوراي جديد ميخواهند فردي را جايگزين شهردار فعلي نمايند . مگر شما شورا را انتخاب كرده ايد كه ميخواهيد نظر خودتان به كرسي بنشانيد پس مردم چي ؟!!!!! خلي جالب است كه زمين خواران شهر و منفعت طلبان نيز با آنان همراه بوده نميدانم چه منفعت و سودي در اين پست هست كه اين مقامات با زمينخوارن همراه و همگام شده اند . دست برداريد از كارهايتان . نماينده اي كه بايد به فكر تامين بوجه شهرستان باشد به فكر جابجايي مسئولين و شهردار است چه زشت است اين حركت . اين فردي كه بحثش هست اگه كارايي داشت در پست فعليش كارايي داشت و براي مدتي از اداره اش بيرون نميكردند كه دوباره با فشاره همون نهادهاي نظامي و برخي روحانيون دوباره با فشار به رييس اداراه اش او رو برگرداندند و حالا هم با فشار بر شورا ميخواهند به شهرداري قالب كنند . اون اگر برگردد دست زمينخواران و منفعت طلبان باز خواهد شد و بار خودش نيز مي بندد و در كشورهاي ديگر خانه ميسازد و همانطوري كه از رانت اداره اش استفاده و اكنون نيز با سن كمش در خارج و چند جا خانه دارد و سرمايه گذاري كلان كرده است . اون بابك زنجاني لارستان است. پس تا دير نشده دست منفعت طلبان را ببنديد و طبق نظر مردم همان شهردار صادق و فعال و پرتلاش شهر را ابقا كنيد .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان