میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 فوریه 2017 ساعت 3:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 570 بازدید

قدردانی جعفرپور از نهادهای خدمت‌رسان در بارندگی اخیر

13930105-jafarpoor11قدردانی جعفرپور از نهادهای خدمت‌رسان در بارندگی اخیر

آفتاب لارستان: پس از حدود ۵ شبانه‌روز بارش مداوم باران در لارستان و دیگر شهرستان‌های جنوب، که البته خساراتی هم برجا گذاشته، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس طی پیامی از همه دست‌اندرکاران در مدیریت بحران و نهادهای خدمت‌رسان تقدیر کرد.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی دفتر دکتر جعفرپور، متن این پیام کوتاه به این شرح است:

بسمه تعالی

با توجه به بارندگیهای چند روز اخیر و نزول رحمت الهی بر زمین های خشکیده لارستان، خنج و گراش، بدینوسیله از زحمات همه دست اندرکاران ستاد حوادث غیرمترقبه و ستاد بحران شهرستان خصوصاً معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه لارستان، فرمانداران محترم خنج و گراش، معاونین و کارکنان فرمانداری ها، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و روستا، شهرداران محترم، بخشداران محترم، اداره کل راه و شهرسازی، آتش نشانی‌ها، هلال احمر، بسیجیان عزیز و همه دستگاههای خدمت رسان شهرستان های لارستان، خنج و گراش در خدمت رسانی به مردم در این ایام تشکر و قدردانی نموده، توفیق خدمت هرچه بهتر و بیشتر به مردم از خداوند خواهانیم.

جمشید جعفرپور

نهادهای خدمت‌رسان همچون آتش‌نشانی، شهرداری‌ها، هلال احمر، راهداری و دیگر نهادها که زیر مجموعه ستاد مدیریت بحران هستند در این ۴, ۵ روز خدمات خوب و گسترده‌ای به مردم ارائه دادند که از همین پایگاه خبری تحلیلی خبرها و تعدادی از عکس‌های آنها منتشر شد. اما در این میان خروجی کار مهم است و البته نظر مردم به‌ویژه در روستاهای دور افتاده شهرستان، که باید دید آیا از مدیریت بحران سیلاب و امدادرسانی‌ها رضایت داشته‌اند یا خیر.

11

آفتاب لارستان تلاش خواهد کرد پس از پایان بارندگی‌ها، اقدامات مهم و اساسی ستاد مدیریت بحران به‌ویژه نهادهای اصلی همچون هلال احمر را از زبان مسئولان آنها جویا شود؛ از سوی دیگر مردم بخش‌ها و شهرهای لارستان هم می‌توانند از طریق همین وبسایت نظرات خود را در این مورد اعلام نموده تا به گوش مسئولان رسانده شود.

4


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان