میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 سپتامبر 2019 ساعت 7:13 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 239 بازدید

قدمت وحدت منطقه به بلندای تاریخ می رسد

قدمت وحدت منطقه به بلندای تاریخ می رسد

به گزارش پسین اوز گروهی از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز و رسانه، انتخاب معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان را به عنوان فرماندار نمونه و برتر فارس تبریک گفتند.

در این دیدار جلیل حسنی حقیقی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ضمن سپاس و قدردانی از علما، روحانیون، معتمدان، نخبگان، اعضای شورای اسلامی شهر، اساتید و دانشجویان و هیات امناء دانشگاه های اوز گفت: برگزیده شدن من به عنوان نمونه حاصل خرد جمعی مردم و مسئولان منطقه بوده است. وی ویژگی مثبت مردم لارستان به ویژه بخش اوز را تشریح و آن را ستود و گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مردم به ویژه بانوان در اوز جای تامل و تشکر دارد و این کارهای نیک و ارزشمند مردم بخش اوز مایه افتخار و سربلندی مقامات شهرستان و استان است.

هیات ملاقات کننده شامل محمدصدیق پیرزاد، احمد و عبدالعزیز خضری، محسن مهرآوران، فروغ هاشمی و ابراهیم احمدی ضمن تبریک اظهار داشتند قدمت وحدت لارستان و منطقه به بلندای تاریخ می رسد.


4 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  افرین. وبا. سپاس. از. مردم. با. فرهنگ. اوز. که. همیشه منادی. وحدت. در منطقه. لارستان. بزرگ. بوده. اند

 2. صادق. از. شهرخور گفت:

  0

  0

  شهر اوز به عنوان جزیی از لارستان بزرگ مانند نگینی بر تارک منطقه. است اوزیها همیشه متحد با. کل منطقه بوده. اند. وجا. دارد کلیه. حقوق. انها برای. ارتقا. وتوسعه. سیاسی. واجتماعی محترم. شمرده. شود. زیرا توسه. متوازن. وهمگانی. در منطقه. در نهایت. به نفع. لارستان بزرگ. تمام میشود

 3. منتقد گفت:

  0

  0

  […] همیشگی.هیچ کارن خودشون میندازن وسط

 4. لار گفت:

  0

  0

  برای اتحاد منطقه از عوامل تفرقه بیانداز در این برهه حساس باید جلوگیری کنند و همیشه اوز لارستان باشند و مثل بعضی ها باعث تفرقه نشوند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان