میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما یک دیدگاه 167 بازدید

قطعی دو هفته ای آب در روستای ۲۵۰۰ نفره «بریز» زندگی مردم را فلج کرده است!

قطعی دو هفته ای آب در روستای ۲۵۰۰ نفره «بریز» زندگی مردم را فلج کرده است!

آفتاب لارستان: متن پیش رو که با امضای «اهالی بریز» برای این سایت ارسال شده انتقادی به مسئولان است که نسبت به قطع آب در روستای «بریز» اهتمام لازم را ندارند و به وعده خود عمل نکرده اند!

این نامه انتقادی را در ادامه با این توضیح بخوانید که حق پاسخگویی برای ادارات و نهادهای مورد اشاره در همین سایت محفوظ است:

***

چندین روز است آب مصرفی و نظافت و شست و شو در روستای ۲۵۰۰ نفره بریز قطع است و این اتفاق منجر به اخلال در زندگی اهالی این روستا شده است.

وقتی علت را از مسئولین بریز جویا شدیم جواب دادند:

به دلیل سوراخ شدن یکی از لوله ها، فشار آب کم شده بود که بعد از اینکه  لوله ها را بالا کشیدیم متوجه شدیم همه لوله‌ها فرسوده شده، لذا درخواست خرید لوله های جدید را از شهرستان و شهرستان به استان داده ایم.

مسئولان استانی نیز در تاریخ چهارشنبه ۹مرداد مناقصه برگزار کرده تا ۲۴ ساعته شرکتی اعلام آمادگی بکند و لوله ها خریداری شود و به بریز فرستاده شود و قول دادند اگر این روند به موقع پیش برود،تا شنبه یکشنبه یعنی ۱۲و ۱۳ مردادماه لوله‌ها می رسد و مشکل حل خواهد شد! لکن الان پنج شش روز از وعده گذشته و همچنان مردم بریز آب ندارند!

چه کسی باید به داد مردم بریز برسد؟! چه کسی پاسخگوی متضرر شدن مردم در این مدت طولانی خواهد بود؟!

لطفا مسئولان پاسخگو باشند.


1 نظر

  1. از بریز گفت:

    0

    0

    آقای بخشدار مرکزی کجایید؟ یک کم به این روستا ها هم سر بزنی ثواب دارد .نه ؟!!!! دو هزار نفر بیخ گوشتان دو هفته است آب ندارند و درگیر مناقصه و پیچ و هم های اداری هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان