میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 نوامبر 2014 ساعت 12:50 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,039 بازدید

قهرمانی سایپا در مسابقات فوتبال جوانان لارستان

IMG_0018-copyقهرمانی سایپا در مسابقات فوتبال جوانان لارستان

صمد كامجو: مسابقات قهرمانی فوتبال جوانان شهرستان لارستان یادواره شهرداری لار و بزرگداشت پیشکسوتان فوتبال لارستان حمید پیشداد و حسین طارمی زیر نظر هیئت فوتبال لارستان به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات  ۸ تیم به نام های امواج براک، سایپا، نبرد لار، ۲۲ بهمن، قیصریه، شهید چمران، وحدت خورو استقلال لطیفی شرکت داشتند که در ۲ گروه چهارتیمی به رقابت پرداختند. در مرحله نیمه هایی تیم های چمران و سایپا توانستند حریفان خود را در ضربات پنالتی شکست دهند و به فینال مسابقات برسند.
مرحله رده بندی ۲ تیم استقلال لطیفی و امواج براک به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی به نتیجه یک بر یک رسیدند که در ضربات پنالتی تیم استقلال لطیفی توانست حریف خودرا شکست دهد وبه مقام سوم ایندوره از مسابقات نائل آید.
بازی پایانی مسابقات فوتبال جوانان که با حضور شهردار لار، معاون فرهنگی شهرداری لار، پیشکسوتان فوتبال وتعدادی زیادی از تماشاگران در ورزشگاه تختی شهر قدیم لار انجام گرفت تیم سایپا توانست در وقت قانونی با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود تیم شهید چمران بگذرد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسد. تیم شهید چمران هم به مقام نائب قهرمانی بسنده کرد.
جعفر کشوری با ۵ گل زده از تیم سایپا آقای گل مسابقات شد و بهترین دروازبانان این دوره، ناموران از تیم وحدت خور و سید قاسم علوی از تیم شهید چمران شناخته شدند.
در پایان مسابقات توسط شهردار لار و معاون فرهنگی او و پیشکسوتان فوتبال لارستان جام های یادبود و هدایا به بازیکنان ۲ تیم  ولوح تقدیر به تیم های برتر ونفرات برتر اهدا گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان