میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2015 ساعت 1:48 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 883 بازدید

كارشناسان آموزش و پرورش فارس در اوز

كارشناسان آموزش و پرورش فارس در اوز

احمد خضري/ اوز: کارشناسان پیشکسوت و خبره آموزش و پرورش فارس به دعوت آموزش و پرورش به اوز آمده و برای بررسی مشکلات و مسائل آموزش و پرورش و بررسی راههای برون رفت از معضلات تشکیل جلسه دادند.
این جلسه که در ساعت ۸/۳۰ صبح روز سه شنبه مورخه ۲۸ بهمن ۹۳ در تالار آموزش و پرورش تشکیل شد رئیس اداره ضمن خیرمقدم گفت: این کارشناسان به مدت دو روز از مدارس اوز بازدید و با اعضای شورای مشورتی متشکل از کمیته های آموزشی و پشتیبانی، به مشورت خواهند پرداخت.

محمدرضا رضایی افزود: عبدالرضا ناصری و خانم ها ژیلا رمضانی، حمیده خواجه زاده و صدیقه پاک دامن از اداره کل آموزش و پرورش فارس حضور دارند و در اولین اقدام جلسه ای با گروهی از اعضای کمیته های آموزشی متشکل از محمدصدیق پیرزاد، هدایت اله نامی، احمد خضری، فتحیه فتحی، طیبه نامی و عبدالحمید پیشداد و کمیته پشتیبانی متشکل از محمد محمودی، مسعود کراماتی، امین سعیدی، حاجی مزرعی تشکیل و بطور اجمال با مسائل و مشکلات آشنا شد. آنان از تعدادی مدارس بازدید و مقرر شد در تاریخ ۲۹ بهمن ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز اوز نتایج و مشاهدات را ضمن هماهنگی با رئیس و دبیرکمیته آموزشی هدایت اله نامی و احمد خضری جمع بندی و به اداره آموزش و پرورش ارائه دهند.
در اولین جلسه محمدحسین آتش فراز بخشدار نیز اظهار داشت: برای علم آموزی بهتر در مدارس باید عوامل مختلف را در نظر گرفت و نگرش ما سیستمی باشد. وی ایجاد انگیزه در معلم و دانش آموز را مهم دانست. در این جلسه اعضای کمیته های پشتیبانی و خلیلی و مظفری معاون و مسئول آموزش اداره آموزش و پرورش اوز نیز دیدگاه های خود را مطرح ساختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان