میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 سپتامبر 2014 ساعت 1:14 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,881 بازدید

كارمندان نمونه اداره كل راه و شهرسازي لارستان معرفي شدند

كارمندان نمونه اداره كل راه و شهرسازي لارستان معرفي شدند

مراسم تجلیل از کارمندان نمونه با حضور مدیر کل راه و شهر سازی لارستان، مدیریت های اداره کل و جمع زيادي از کارکنان در محل سالن اجتماعات این اداره کل  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی لارستان، داریوش نصر مدیر کل، دراین مراسم نیروی انسانی را اصلی ترین و با ارزش ترین سرمايه سازمان دانست و ادامه داد: نیروی انسانی خلاق و صاحب مهارت در هر سازمانی موجب پیشرفت آن سازمان می باشد و برنامه ریزی، همت، پی گیری، وحدت کلمه، دقت و مهم تر از همه توکل به خداوند و ائمه اطهار(ع) مهم ترین عوامل پیشرفت سازمانی هستند و اگر در سازمانی این عناصر درکنار هم قرار گیرد به طور یقین موفق خواهد شد.

IMG_4983

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان همچنین در گزارشی کوتاه به تصریح عملکرد اداره کل راه و شهر سازی لارستان در دولت تدبیر و امید پرداخت.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از کارمندان نمونه اداره کل راه و شهر سازی لارستان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

لیست اسامی کارمندان نمونه این اداره کل و ادارات تابعه که شامل اداره راه و شهر سازی لار، گراش، اوز، خنج، جویم، لامرد و مهر است به شرح ذیل می باشد:

اسماعیل زرگریان لار، محمد علی مجیدی، علی تقی باشی، کریم صیادی، حمید رضا دهقانیان، مجتبی اشرفیان، کاظم حسینی، پرویز حیدری، علی اصغر زینلی، محمد حسین عباسی، امیر اسلامی پیر سلامی، سمیه منصوری، جعفر منصوری، جواد صفری، حسین دشتبان، سید رضا حقایقی مقدم، احمد شکیب و هادی گله داری.

IMG_4998


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان