میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژانویه 2015 ساعت 4:47 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 677 بازدید

كمك هزينه درمان كميته امداد لارستان؛ ۳۵۸ ميليون تومان در ۹ ماه

Picture-052كمك هزينه درمان كميته امداد لارستان؛ ۳۵۸ ميليون تومان در ۹ ماه

روابط عمومی کمیته امداد لارستان:  کمتر کسی را می توان یافت که در طول عمر خود مبتلا به درد و رنج نشده باشد و متاسفانه این درد و رنج بیشتر سراغ محرومین و درماندگان می رود که علت اصلی آن نیز سوء تغذیه، عدم رعایت مسائل بهداشتی، عدم دسترسی به امکانات ضروری درمانی و عدم پیگیری کامل امور درمانی است.

بسیاری از افراد نیازمند و محروم جامعه قادر به تامین هزینه بالای درمانی که نزدیک به ۱۰ درصد هزینه های غیر خوراکی را شامل می شود نمی باشند. به همین دلیل این نهاد با عنایت به اهمیت موضوع و نیاز ضروری محرومان جامعه ارائه ی خدمات بهداشتی و درمانی به محرومان مورد حمایت و نیازمندان غیر تحت حمایت را در برنامه های اصلی خود قرار داده است .
در همین راستا و به گزارش روابط عمومی کمیته امداد به نقل از حجت السلام تقی زاده مدیر کمیته امداد این نهاد در سر فصل امور بیمه تامین اجتماعی تعداد ۴۷۷ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار داده که طی سه دوره سه ماهه مبلغ ۲۷۱ میلیون تومان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز گردیده است.
وی افزود: در سر فصل خدمات درمانی که شامل خدمات بیمه ای، فرانشیز، خدمات ویژه و بیماران زمین گیرمی باشد تا کنون مبلغ ۴۲ میلیون تومان به حساب مددجویان واریز گردیده است. (لازم به ذکر است در سر فصل موردی درمان مبلغ ۱۹ میلیون تومان به حساب مددجویان روستایی واریز گردیده است ).

وي با اشاره به اینکه این نهاد در سر فصلهای بهداشتی و آموزشی نیز خدمات قابل توجهی به مددجویان ارائه نموده است اضافه کرد تا کنون مبلغ ۱۰ میلیون تومان بابت خرید بسته های بهداشتی جهت شرکت ۱۰۸۳ نفر از مددجویان در کلاس های آموزشی و مبلغ ۱۶ میلیون تومان بابت بهسازی سرویسهای بهداشتی مددجویان به تعداد ۹ نفر هزینه شده است .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان