میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 دسامبر 2014 ساعت 12:18 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 800 بازدید

كميته امداد لارستان از ابتداي سال تاكنون ۱/۵ ميليارد تومان به مددجويانش كمك كرده است

IMG_1207كميته امداد لارستان از ابتداي سال تاكنون ۱/۵ ميليارد تومان به مددجويانش كمك كرده است

روابط عمومي كميته امداد لارستان: اشتغال و داشتن حرفه وشغل مناسب از جمله مسائلی است که برای انسان اهمیت زیادی دارد. شغل و حرفه در رابطه با جوانان از اهمیت دو چندان برخوردار است. شغل و حرفه مناسب علاوه بر تامین نیازمندیهای اقتصادی، آثار تربیتی، روانشناختی، اجتماعی و معنوی نیز در پی دارد. تلاش و کوشش در سنین نوجوانی و جوانی موفقیت و کامیابی در آینده را به دنبال دارد. ارتباط انسان و کار ارتباطی متقابل بوده و ضمن اینکه انسان، آفریننده کار و فعالیت خود است، نوع کار و انجام آن در هر مرحله به او نشاط مضاعف میبخشد و در او عزت و بزرگی را تقویت می کند و تصور می نماید فردی ارزشمند و مفید برای جامعه است و می تواند مسئولیتی را به نحو مطلوب انجام دهد .

در همین راستا کمیته امداد شهرستان لارستان جهت کمک به اشتغال پایدار اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی برای مددجویان و پرداخت تسهیلات به آنها نموده است .
تقي زاده رئيس كميته امداد لارستان در اين زمينه گفت: پرداخت تسهیلات به مددجویان در قالب کارانگیزی، مشاغل خانگی (توان افزایی) و خود اشتغالی بوده، که تا کنون تعداد ۱۴۲مورد وام در قالب طرح های ذکر شده و به ارزش ۱۵میلیارد ریال به مددجویان پرداخت گردیده است و تعداد ۲۹۰ نفر (۱۸۵زن و ۱۰۵مرد) نیز جهت فراگرفتن آموزش های لازم و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای معرفی گردیده اند .
لازم به ذکر است طرحهای اجرا شده در زمینه های کشاورزی و باغداری، دامپروری، شیلات، صنایع دستی، فعالیتهای صنعتی و معدنی، خدمات و سایر حرفه ها به مددجویان پرداخت گردیده است .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان