میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 ژانویه 2015 ساعت 3:22 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 654 بازدید

كميته امداد ۱۴۰ طرح را در شش ماه اول سال اجرا كرده است+ گزارش تصويري

مدير كميته امداد لارستان در نشست خبري:

كميته امداد ۱۴۰ طرح را در شش ماه اول سال اجرا كرده است

 عليرضا حقيقي: چهار شنبه ۱۷ دی ماه به مناسبت هفته وحدت نشست خبری اصحاب رسانه با مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان برگزار شد.

عبدالله تقی زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این نشست گفت: نیروی اثرگذار در جامعه بحث فرهنگ و مشارکت آحاد مردم است و خانواده های جامعه باید در بحث اقتصادی مشارکت کنند و لازمه تقویت یک بعد اقتصادی مدیریت جهادی است.

6

تقی زاده در خصوص نقش اصحاب رسانه و جایگاه آنان افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه با دارا بودن قلم شیوا و رسا می توانند راه مناسبی را برای انتقال پیام های مردم به مراکز تصميم گيرنده و بلعکس داشته باشند. وي افزود: خبرنگاران مي توانند جايگاه اصلاع رسانی بالایی داشته و با حضور خود و رعایت صداقت و تقوا به انعكاس اخبار جامعه بپردازند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص خدمات ارائه شده به مردم اظهار داشت: تا امروز از ۵۷۱ فرد تحت پوشش جوياي كار، ۴۸۱ مورد آن را آموزش داده و به اشتغال رسانده ایم. وي گفت: در مجموع ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبارات دولتی خرج شده است و فقط ۱۰ درصد از کمک های مردم در بحث اشتغال مورد استفاده قرار گرفته است و مابقی در بخش های دیگر هزينه شده است.

3

وی با بیان این که در شش ماهه اول سال ۹۳، ۱۴۰ طرح انجام شده تصریح کرد: از يك میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعتبار، ۱۴۰طرح را که از ۲۷۱ نفر با آموزش به اشتغال وارد شده اند معرفی کرده ایم. وي در همين مورد افزود: قابل ذکر است از ۴ هزار خانواری که در استان فارس به توانمندی رسیده اند، ۳۰۰ خانوار در لارستان قرار دارد که ۷/۵ درصد از آمار استان می باشد.

نقی زاده در خصوص آمار کلی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان داشت: قریب به ۴۸۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد می باشند که شامل ۱۲ هزار نفر که سهم اهل تشیع ۳۷۵۰ خانوار يا ۱۱۹۰۰ نفر و سهم اهل تسنن ۱۰۵۰ خانوار يا ۲۲۲۸ نفر می باشند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) درپايان اهداف اين مركز را چنين توضيح داد: هدف این سازمان رفع محرومیت و فقر در جامعه می باشد که در مجموع باید کار درست را انجام داد که یکی از برنامه هایی که ریشه های فقر را از بین می برد مشارکت های مردمی می باشد که در نتیجه آن کمر فقر شکسته خواهد شد.

عكس ها: سعيد رزاقيان

4 5 7 2

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان