میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 اکتبر 2014 ساعت 1:00 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر یک دیدگاه 1,548 بازدید

كودكان لاري سه شب شاد را تجربه مي كنند

با ويژه برنامه «كودكانه هاي شاد شهر ما»

كودكان لاري سه شب شاد را تجربه مي كنند

روابط عمومی فرهنگسرای مرتضوی: ویژه برنامه هفته ملی کودک با عنوان «کودکانه های شاد شهر ما» از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ مهرماه در محل بوستان ندای بهار (پارک حاشیه ای) روبروی هنرسرای شهروند برگزار می گردد.

این ویژه برنامه امسال برای نخستین بار با شعار «سلام، من کودکم» در سه بخش صحنه ای، میدانی و نمایشگاهی اجرا گردیده است.

بخش صحنه ای  این برنامه، شامل اجرای گروه موسیقی کودکان فرهنگسرای مرتضوی است که قطعاتی به سرپرستی و مربیگری مریم عسکرپور به روی صحنه خواهد رفت.

این برنامه درشب های ۱۷ و ۱۸ مهرماه در ساعت ۲۱:۳۰ اجرا خواهد شد.

در بخش نمایشگاهی نیز غرفه هایی توسط مربیان و هنرجویان خردسال فرهنگسرای مرتضوی با همکاری نهادها و دیگر مجموعه های فرهنگی شهرستان فراهم آمده است که شامل: قرآن وآموزه های دینی، شعر و قصه و نقاشی، سفالگری، اوریگامی (هنر کاغذ و دست)، زبان انگلیسی برای کودکان، گریم کودکان، رباتیک و بازیهای فکری و… می باشد. همچنین غرفه هایی نیز با عناوین: بهداشت و سلامت کودک، روانشناسی کودک، عکس کودک و دهه شصتیها نیز جهت بازدید و استفاده والدین در نظر گرفته شده است. این غرفه ها در روزهای ۱۶و ۱۷و ۱۸ مهرماه در ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برگزار خواهد گردید.

بخش سوم این ویژه برنامه اجراهای میدانی است که در طول برگزاری غرفه های نمایشگاهی در محوطه نمایشگاه  برگزار خواهد شد.

اغلب این اجراها با ایده هایی جذاب و شاد توام گردیده که به اختصار می توان به نمایش شادی- شادی تماشا، بادبادک بازی، عروسک من چه شکلیه و… اشاره نمود.

گفتنی است این برنامه به همت فرهنگسرای مرتضوی وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار تهیه شده است. همچنین از دیگر نهادها و ارگان های شهرستان که در برگزاری این برنامه مشارکت داشتند می توان به معاونت اداره كل و مديريت آموزش و پرورش لارستان،  بهزیستی لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مجموعه هایی نظیر آموزشگاه آزاد هنری فردایی دیگر، موسسه تبلیغاتی المهدی، دارالقرآن لارستان، آموزشگاه زبانکده لارستان، کانون دانش آموزی شهدا و عدالت، گروه رشد و توسعه روانشناسی  لارستان، انجمن عکاسی و نمایش و… اشاره نمود.

new-(1)


1 نظر

  1. لاری گفت:

    0

    0

    کار بسیار خوبی هستش ان شاله این کار ادامه پیدا کنه تو همه مراسمها ای کاش سرای شهروند هم یه مکان دائم واسه هنرمندان برقرار بود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان