میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند, عناوین اصلی بدون دیدگاه 577 بازدید

لارستان، میزبان نخستین جشنواره «فرهنگ شهروندی»+ عنوان برنامه ها

لارستان، میزبان نخستین جشنواره «فرهنگ شهروندی»+ عنوان برنامه ها

نخستین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزی ”فرهنگ شهروندی“ ویژه جنوب استان فارس که حاصل همکاری فرهنگسرای مرتضوی وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و پژوهش سرای دانش آموزی لارستان با همراهی ادارات، ارگان ها و سازمان ها است از پنج شنبه ۱۲ بهمن ماه با افتتاح نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان در هنر سرای شهروند شروع به کار کرده است.

در این جشنواره پس از برگزاری کارگاه های آموزشی سه ماهه، آثار هنری و ادبی در زمینه های فرهنگ قرآن، آموزه های دینی و نماز، فرهنگ کار و تولید و دوری از مصرف گرایی، حفاظت از آثار مادی و معنوی پیشینیان، فرهنگ سلامت، فرهنگ حفاظت از محیط زیست، فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، ورزش و جوانان، فرهنگ بهره گیری مناسب از فضای مجازی و شناخت آسیب های آن، فرهنگ راهنمایی و رانندگی و ترافیک و فرهنگ صرفه جویی و کنترل مصرف ثروت های عمومی تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره ”فرهنگ شهروندی“، در نمایشگاهی که به همین مناسبت برپا می شود، آثار هنری دانش آموزان مدارس جنوب استان فارس در قالب نقاشی، عکاسی، پوستر، تصویرسازی و کاریکاتور از روزهای ۱۲ تا ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در هنر سرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) به نمایش گذاشته می شود؛ در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه های آموزشی هنری در زمینه های عکاسی، کاریکاتور، فیلم سازی و پوستر از ساعت ۱۸ الی ۲۰ برگزار می شود.

کارگاه های آموزشی فرهنگی نیز با حضور کارشناسان ادارت و ارگان های مرتبط از روز ۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲/۳۰ ظهر در فرهنگسرای مرتضوی برگزار می شود. همچنین، در این کارگاه ها، فیلم های منتخب جشنواره نیز هر روزه از ساعت ۱۱ اکران خواهد شد.

اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزی ”فرهنگ شهروندی“، ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۸/۳۰ در تالار وحدت برگزار می شود و در آن از برگزیدگان بخش های مختلف تقدیر خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان