میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 سپتامبر 2014 ساعت 2:10 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 895 بازدید

لارستان، نماينده استان فارس در ليگ برتر هندبال كشور

 بزرگترین رویداد ورزشی لارستان

لارستان، نماينده استان فارس در ليگ برتر هندبال كشور

صمد كامجو: مسابقات هندبال لیگ برتر کشور در آینده نزدیک برگزار می گردد. با توجه به حضور لارستان بي شك اين مسابقات بزرگترین رویدار تاریخ ورزشی لارستان محسوب مي شود.
بعد از چندین ماه رایزنی و تشکیل جلسه که از طرف مسئولین اداره ورزش وجوانان لارستان با همکاری مسئولین شهر به خصوص فرمانداری ویژه لارستان، شورای شهر و شهرداری لار صورت گرفت، استارت مسابقات با تمرین هندبالیست ها زده شد.
هندبالیست های جوان لارستان که به نوعی نماینده استان فارس در این دوره از مسابقات هستند تمرینات خود را زیر نظر مربیان جوان گذشته خود يعني ابراهیم خوش لقا و سعید رهسپاری هر شب در سالن تختی شهر قدیم لار شروع کرده اند.
تیم های شرکت کننده اين دوره را تهران با دو تیم، اصفهان، اراک، قم، تبریز، کرمان، گچساران، مشهد با دو تیم و لارستان  تشكيل مي دهند.
اين مسابقات به صورت رفت و برگشت صورت می گیرد و لارستان حداقل دو هفته ای یکبار میزبان پرقدرترین تیم های باشگاه های هندبال کشور خواهد بود.
اميد است با توجه به اعتبار و اهميت مسابقات ليگ برتر، همه مسئولان و ورزشکاران دست به دست هم دهند و این تیم را از نظر مالی حمايت نمایند تا نماینده شایسته ای برای لارستان و استان باشند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان