میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2015 ساعت 12:00 ق.ظ سرویس:اجتماعی 4 دیدگاه 1,561 بازدید

لارستاني هايِ تهران براي بار دوازدهم گِرد هم مي آيند

لارستاني هايِ تهران براي بار دوازدهم گِرد هم مي آيند

دوازدهمين گردهمايي لارستاني هاي ساكن تهران ۸ اسفند سال جاري در تهران برگزار مي شود. هيئت اجرايي گردهمايي لارستاني هاي تهران در اين باره متني را به رسانه هاي لارستان ارسال كرده است كه در ادامه مي آيد:

***

هیئت اجرایی گردهمایی لارستانیهای تهران بر آن ست تا دوازدهمین دوره این گردهمایی را امسال، در زمستان ۹۳ و در واپسین روزهای سال با محوریت لارستان بزرگ برگزار نماید.

این مراسم، فضایی است تا لارستانیهای با اصالت، در بهبوهه هیاهو و شلوغی های پایتخت گرد هم جمع آمده و هویت لارستانی خویش را ارج نهند و در فضایی کاملا صمیمی ساعاتی به یادماندنی را در کنار یکدیگر سپری نمایند.

از دیگر رویدادهای مهم این برنامه تجلیل از لارستانی عزیزی خواهد بود که لحظات زندگی خویش را در راهی روشن و هدفمند سپری نموده و برگ زرینی بر نامداران لارستانی افزوده است.

لذا از تمامی «لارستانیهای ساکن پایتخت» دعوت می گردد تا با حضور خود در این مراسم مهر تاییدی بر وحدت و عظمت لارستان بزرگ گذاشته و لحظاتی خوش را برای هم بومان خویش رقم زنند.

زمان: جمعه هشتم اسفند ماه ۱۳۹۳- ساعت ۱۶

مکان: تهران – میدان تجریش- خیابان فناخسرو -روبروی کوچه ایرج -پلاک ۱۲۴ -باغ دربند

IMG_3257

 

 


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  لطفا از همه مسیولین لارستان و همه مدیران کتبا دعوت کنید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقا جان بازی سنگ کاغذ قیچی قیچی اش نصیب ما شده حال مان خوش شد سوهان اش هم ارسال شده بدانید.

 3. رحمت الله قاسمی گفت:

  0

  0

  با سلام و دست مریزاد خدمت دوستان خدوم وهمشهری هایی که از قالب شعار وبر نامه کلیشه ای -در آمده وبه جد منظور وهدفتا ن جز حل مشکل وپیشرفت منطقه لارستان بزرگ نیست .متمنی است جهت پیشرفت روز افزون این جلسات هر از چند گاهی بیلان کار انجام شده لااقل جهت مرور کار مفید خود بین دست اندر کاران تدوین واز چگونگی کارتان ارزشیابی کنید. خدا قوت سپاس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان